Akrep Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında akrep burcu kendi kişisel problemleriniz ile uğraşabilir, sorunlarınızın son bulması için çaba gösterecek enerjiyi bulabilirsiniz. Merkür, 5 Kasım‘da sizin yay burcuna giriyor. Bu nedenle zihinsel enerjiniz yavaşlar ve kararlarınızı ve planlarınızı uygulamak daha çok zaman alabilir. Bir şey yapmadan önce biraz emin olmak isteyebilirsiniz. Acele etmeden kendinize zaman ayırın. Finansal planlara ve kararlara odaklanabilir ve bütçenize göre çalışabilir, finansal bilgi toplayabilir veya finansal tavsiyeler alabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım‘da yay burcunda Merkür’e katılıyor ve kendinize zaman ayırıp rahatlık veren şeylerle uğraşmak, sizi anlayan insanlarla dertleşmek isteyebilirsiniz. Gitmeye hazır olduğunuzu hissedinceye kadar bulunduğunuz yerde kalabilirsiniz. Bu nedenle biraz inatçı görünebilirsiniz. Ancak harekete geçmeden önce tamamen emin olmak isteyeceksiniz. Daha anlayışlı, pratik veya güvenilir olarak karşılaşabilirsiniz.

Venüs, 7 Kasım‘da Akrep burcuna geçiyor. Sevdiklerinizden övgü alabilir, başarılarınız sayesinde birileri tarafından takdir görebilirsiniz. Daha çekici ve pozitif görünebilir ve aldığınız dikkatin tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında daha romantik hissedeceksiniz ve eğer bir ilişkiniz varsa eşinizle daha uyumlu bir ilişki sizi bekliyor. Anlaşmazlıklar son bulabilir ve bazı şeyleri alttan alabilirsiniz. Önceliğiniz hayat arkadaşınız oluyor. Bekar olanlar ise birden fazla talip ile karşılaşabilirler, enerjinizle bu ay birkaç kişinin kalbini çalabilirsiniz.

Neptün, diğer su grubu olan Balık burcunda geriye doğru ilerleyişine son veriyor. Son birkaç ay içinde sevdiklerinizle sorunlar yaşamış, hatta moralinizi yerine getirmek için yaratıcı yönünüzü zorlamış olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğine göre, önünüzü daha rahat göreceksiniz. Ancak elinizdeki fırsatları nasıl yöneteceğinizi bulmakta güçlük çekebilirsiniz ve içgüdülerinizi daha fazla kullanmanız gerekebilir.

Dolunay 4 Kasım‘da boğa burcunda oluyor. İlişkileri ilgilendiren sorunları çözebilir, biriyle yakınlaşabilir veya bir ilişki veya ortaklıktan uzaklaşabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla denge getirebilir ve kendinizi daha dengeli hale getirerek daha fazla refah iyimser hissedebilirsiniz. Denge olmadan, duygusal ve kararsız hissedebilirsiniz. Hayatınızda bir düzene ihtiyacınız var.

Akrep burcunda 18 Kasım‘da yeni bir ay meydana geliyor ve bu yeni bir şeyler başlatmanız, yeni başlangıçlar ve fırsatlar aramak ve iyi enerjinin size en iyi şekilde erişebilmesi için yılın en iyi zamanlarından biri olabilir. Gelecek yıl için, hayatınızın sonraki on yılına kadar yeni bir yola odaklanabilir ve inisiyatif kullanmanız gereken konularda enerjiye, heyecan ve cesarete sahip olursunuz.

Akrep Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

26 Kasım, 27 Kasım ve 28 Kasım tarihleri aşk hayatınızda şanslı olacağınız günler diyebiliriz. Evli ya da ilişkisi olanlar partnerleri ile sorunları rafa kaldırmayı deneyebilirler.  İlişkinizde uyumu yakalayabilir, mutlu bir sürece girebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bu ay karşı cins üzerinde olumlu etki bırakıyorlar. Bu ay birden fazla kişi sizinle tanışmak ve ilişkiye başlamak isteyebilir. Ancak kararsız olabilir ve ilişkiden kaçınabilirsiniz.

Akrep Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

18 Kasım, 19 Kasım ve 20 Kasım tarihleri para ve iş hayatında şanslı olacağınız günlerdir. Ortaklık söz konusuysa bu size yüksek kazanç getirebilir. Finansal sorunlarınızı bir şekilde aşmayı ve çözmeyi deniyorsunuz, olumlu sonuçlar alacaksınız. Özellikle ayın sonlarına doğru iş ve kariyer alanında sıkıntılar biterek, yeni sorumluluklar isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status