Akrep Burcu Haziran 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Haziran ayında akrep burcu olumlu bir ay geçirecek. Bazı küçük sorunlar olsa da, bunların üstesinden gelebilirsiniz. Konsantrasyonunuz gelişir ve iç dünyanızda huzur elde edebilir, büyük resmi anlamanıza yardımcı olur. Geniş fikirli doğanız, hem kişisel hem de profesyonel yaşamda zorlu durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. İletişim şekliniz, bekleyen görüşmeler üzerinde iyi bir etkiye sahip olacak ve durumunuzu yükseltebilecektir. Ayrıca astlarınız ve üstlerinizle akıcı bir ilişki kurabilirsiniz. Yetenekleriniz ve harcadığınız çabalar sizin doğru tanınmanızı sağlayacak. Bu ay neşeli insanlarla arkadaşlık kuracaksınız ve size pozitif enerji verecekler. Sosyal yaşamda duyacağınız övgülerden onur duyacaksınız, bu sizi memnun edecektir. Sağlık durumunuz bu ay iyi olacak.

Haziran’da Akrep burçları kişisel ve profesyonel ilişkilerinizi önemli bir gelişim gösterebilir. Birçok alanda yeteneklerinizi gerçekleştirmek için yeterli hırsla, istekle ve gayretle çalışma gösterebilirsiniz. Bu ay, finansal belgeleri ve ödemeleri başarılı bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Muhtemelen ailenizde (normal maaşınızın dışında) para alacaksınız. Aile gelirinizde artış olacak. Sizinle veya başka bir yerde yaşayan bir çocuk veya genç hakkında neşeli haberler gelecek.

Bu ay, yeni bir iş, iş bağlantıları veya yarı zamanlı çalışma için yeni fırsatlar arıyor olacaksınız. İş başvurularından da geri dönüş almanız olasıdır. Kendi kişisel beklentilerinizi ve umutlarınızda bu ay ilerleme olabilir. Başlangıçta yazdığımız gibi, Haziran profesyonel ve iş planında başarılı bir ay olacak. Bu ay kazancınız artacak ya da en azından yatırımlarınız başarılı olacak. Elbette, hangi maliyet ve yatırımlara bağlı olduğunuzu ve ne kadar umut verici ve makul olduklarına dikkat edin.

Haziran ayında, soğuk algınlığı, migren atakları, tansiyon sorunları gibi hafif sağlık sorunlarından şikayetçi olabilirsiniz. Bu ay, başka bir yerdeki bir kişi muhtemelen akrabanız veya ailenizden biri sizi evinizde ziyaret edecektir. Yakın ve uzak akrabalarınızla buluşacağınız bir aile toplantısı olabilir. Bir kutlama vesilesi ile de bir araya gelebilirsiniz. Ne yazık ki, bazı çözülmemiş sorunlar ve sıkıntılar size biraz endişe vermeye devam edecektir.

Haziran ayında, halihazırda sona eren bir aşk ya da dostça ilişki hakkında öğreneceğiniz bir şey sizi çok şaşırtabilir. Şimdiye kadar sizin için gizli olan şeylerin gün yüzüne çıkacak ve bazı şeylerin nedenlerini daha iyi anlayacaksınız. Şimdi küçük bir kredi veya hizmet talep edileceksiniz, ancak bir tür gecikme ortaya çıkacaktır.

Akrep erkekleri bu ay kendi fikirlerini, planlarını ve iş bağlantılarını kendilerine saklamalıdır. Başkalarına söylemeden planlarınızı gizli yürütmeniz daha sağlıklı olacaksınız Akrep kadınları ise ev ya da gerekli ekipman satın alacaklar. Yüklü bir harcama yapılabilir.

Akrep Burcu Haziran 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatında bu ay her şey yolunda olacak. Duygularınız üzerinde kontrolü yeniden kazanmanız ve sevginizin artması sevgilinizin sizden beklentilerini karşılayacak. Birbirinize karşı duyduğunuz aşk artabilir. Ancak eşinizle her türlü tartışmadan uzak durmalı, önce onu anlayıp dinlemeye çalışmalısınız. Evlilik hayatında huzursuzluk çıkmaması için daha sakin olmanız gerekiyor. Bekar olanlar ise bu ay yeni bir aşka hazır olmayabilirler ve sadece flört aşamasında kalabilirler.

Akrep Burcu Haziran 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, masrafları ele alırken kendinizi kontrol etmelisiniz ve herhangi bir parasal taahhütte bulunmadan önce iki kez düşünmelisiniz. Finansal kurumlar tarafından sunulan yatırımlara girebilirsiniz. Ayrıca çeşitli kaynaklardan beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Bu ay bazı borçlarınızı tamamen kapatmanız olasıdır. Her şey yavaş ya da bazen yanlış yönde gidebileceğinden, bu ay işinizde dikkatli ve sabırlı olmanız gerekir. Profesyonel iş için yapılan yolculuklar verimli olacaktır. Herhangi bir işlem yapmadan önce artıları ve eksileri anlamaya çalışın. Herhangi bir işe başlamadan önce bilgili kişilerden tavsiye alınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status