Akrep Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Akrep burçları Ekim ayının ikinci haftasında Jüpiter gezegeni benlik, bakış açısı, hırs, fiziksel beden ve kişiliklerin 1.evine geçecektir. Jüpiter etkisiyle önümüzdeki bir yıl için hayatınızda birçok değişiklik göreceksiniz. Sağlığınıza ve canlılığınıza daha fazla odaklanacaksınız. Değişiklikler mevcut ilişkilerde de ortaya çıkacaktır

Sosyal ilişkilerinize ve dostlarınıza bu hafta çok fazla odaklanmanız gerekir. Jüpiter doğal fayda ve maneviyat ve macera anlamına gelir. Hayatında biraz maceracı bir karar alabilirsin. Jüpiter akrep burcunu bu hafta biraz fazla iyimser yapabilir, bu yüzden çok gerçekçi olmalısınız. Bu geçiş sırasında, tutumlu bir kişi olmayı öğreneceksiniz, kontrollü olacaksınız.

9 – 15 Ekim Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, gizli korkular, duygular, zihin, tecrit, inzivaya çekme, uzun mesafeli seyahat, maneviyatı ve sadakat konularını 12.evine taşıyacaktır. Bu ev bilinçaltı zihnini gösterir. Duygusal sorunlarınız konusunda çok bilinçli olursunuz. Bu iyileşme ve hayır işleri için iyi bir zamandır. Ruhsal problemler çözüme kavuşur ve iç huzur artar.

Güneş de bu evdedir, bu yüzden duygularınızı çözmek zorunda kalabilirsiniz. Yabancı geziler ve yabancı bir yere taşınmayı planlayabilirsiniz. Bu süre içinde çok sabırlı olmalısınız. Ufak sağlık sorunları da görülebilir. Duygusal sorunlarınızı çözmek için iyi bir zaman olduğunu söyleyebiliriz.

Akrep Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Tebrikler, Akrepler! Kozmik piyangoyu yeni kazandınız. Genişleme ve bolluk gezegeni olan Jüpiter, yaklaşık 12 yıl içinde ilk kez Salı günü burcunuza imza atacak. 8 Kasım 2018 tarihine kadar olağanüstü nimetlerden yararlanacaksınız. Dünyanız, aşk hayatınız da dahil olmak üzere daha iyi bir yönde değişime geçecek. İyimserlik ağır basacak ve diğerlerinden daha fazla destek göreceksiniz. Bir ilişkiniz varsa, sevgilinizle hissettiğiniz bağlantı muhtemelen daha derinleşecektir. Duygularınız yoğunlaşabilir. Eğer ilişkiniz yoksa, Jüpiter sevginin gelmek üzere olduğunun en umut verici göstergelerinden biridir. Aşk, akrep burçları için çok yakında kapıyı çalacak diyebiliriz.

Akrep Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Akrep burçları bu hafta çok çabalayın ve ne olursa olsun, bu hafta mutlu olmanız için nedenler bulun. Salı çok şanslı bir gün olacak. Özellikle de iş arıyorsanız yeni bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Hafta ortası, bir anda aynı anda çok fazla yönde ilerlediğinizi veya hoşunuza gitmeyen eleştiri olarak gördüğünüz şeylere katlandığınızı görebilirsiniz. Yavaşlayın ve elinizden geleni yapın. Enerjiniz haftanın sonuna kadar azalabilir. Ekip çalışmasına bu hafta çok yatkın olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status