Akrep Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık akrep burcu yorumunda Merkür akrep birinci evine taşınacak ve benlik, bakış açısı, hırs, fiziksel güç ve kişilik durumlarını tetikleyecek. Kişisel hayatınızda birçok değişiklik olacaktır. Akrep burcu dönüşümleri temsil eder. Duygusal benliğinize çok fazla odaklanacaksınız. 17 Ekim tarihinde burcunuzda meydana gelen Merkür ile eğitim ya da kariyer hayatınızı gözden geçirebilirsiniz. Kendi tercihlerimiz önem kazanacak. Bu hafta çok dikkatli ve temkinli olabilir, kontrolü elden bırakmayabilirsiniz. İlişkide de kontrolcü olabilirsiniz. Kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak bir bütün hissedecek, hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandıracaksınız. Artık kendi sözünüzün geçmesini isteyebilir, hayalleriniz için çabalamaya karar verebilirsiniz. Bu hafta özellikle 19 Ekim 2017 sonrası radikal kararlar almanız olası diyebiliriz.

Kişisel ilişkileriniz zamanınızı ve enerjinizi alacaktır. Sosyal hayatınıza ve özel hayatınıza daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Aile hayatına bilhassa önem verebilirsiniz. Çünkü bu hafta ekstra sorumluluklarınız olabilir. Hayatınız hakkında farklı istekleriniz olacak. Başkalarının bunu anlamalarını sağlamak zor olabilir. İyi örneklerle onlara açıklama yapabilirsiniz. Aksi takdirde, hayatınızda istekleriniz ve çizdiğiniz yolu anlamaları, empati yapmaları zor olabilir. Alacağınız kararları eleştirebilirler. Sağlığınız ve canlılığınız da çok önemlidir. Bu hafta sağlığınıza dikkat edin. Çok yorulabilirsiniz. Hafta sonu dinlenmek ve huzur isteyeceksiniz.

16 – 22 Ekim Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Geleceğiniz için yeni planlarınız olacak. Düşünceleriniz büyük olacak ve büyük hayaller kuracaksınız. Düşünceleriniz üzerinde bir kontrole sahip olacaksınız. Lütfen duyguların sizi manipüle etmesine izin vermeyin. Kişisel ve mesleki alanda olan ilişkiniz bazı kaygılar verebilir. Lütfen pratik ve mantıksal olarak hareket edin. İlişkilerde güçlü olmanız gerekecek.

Bu hafta akrep burçları baş ağrısı ya da soğuk algınlığı gibi küçük sağlık sorunlarına sahip olabilirler. Zihninizde bir sürü etkinlik oluyor. Aklınızda çok fazla yapmak istediğiniz plan var. Bir sürü iş yükümlülüğünüz olabilir ve işinizle ilgili dikkatiniz dağılabilir. Lütfen iyi bir plan yapın ve onu takip edin. Bu hafta 20 Ekim tarihinden itibaren yeni bir şeylere başlamak daha iyi olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Jüpiter geçtiğimiz hafta akrep burcuna girerek sanki kozmik bir efsane gibi tüm isteklerinizin gerçekleşmesine yardım etmiş gibi hissettirmiş olabilir. Arzularınız ön planda olabilir ve partnerinizden sevginin yanı sıra ilgi de bekleyebilirsiniz. Bu hafta, Merkür’le de aynı şekilde, evrenden ne istediğinizi ilan edebileceğiniz konusunda belirgin bir yeteneğiniz olacak. Çünkü bunu gerçekleştirebilmek için hazırlanacağını biliyorsunuz.

İlişkilerde güçlü taraf siz olacaksınız ve hiçbir şey sizi üzemeyecek. Bekar iseniz aradığınız mükemmel partner için sahip olması gereken özellikleri yazın. Bir ilişki içindeyseniz, ilişkinizde gelişmesini görmek istediğiniz şeyi yazın. Evren yakında bu isteklerinizi size verecek. Daha da iyisi, sevgilinizle bu konuda konuşma yapın. Ona beklentilerinizi söyleyin.

Akrep Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta akrep burcu olanlar ekip çalışmasına yatkın olacaklar ve ortak projelerde başarı gösterecekler. Ancak unutkanlıklara ve dikkat dağınıklığına dikkat edin. Çalışma hayatında bazı sorumluluklarınızı not almanız gereken bir hafta diyebiliriz. Hem özel hayat, hem de iş hayatı bu hafta sizi yoracak. Ancak 19 Ekim yeni ay geçişi sonrasında cesur kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru kariyeriniz alanında yeni kararlar almanız gerekebilir. Bu hafta kendinize güvendiğiniz takdirde enerjinizi doğru kullanacaksınız. Ancak harcamalarınıza dikkat edin, gelirinizde beklenilen yükseliş olmayabilir. Özellikle hafta başında elinizden fazla para çıkabilir. Bir yerden gelecek paraya güvenerek fazla harcama yapmamanız önerilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status