Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta biraz daha sabırlı olmanız gerekebilir. Özellikle başkalarına bağlı işlerinizde sabrı elden bırakmamalısınız. Normalden biraz daha fazla beklemek ve herhangi bir yere girmeden veya herhangi bir şekilde müdahale etmeden önce diğer insanların hareketlerini dikkatlice takip etme eğiliminde olacaksınız. Beklemedeki pozisyonunuz sizin tarafınızdan akıllıca bir karar olabilir. Bununla birlikte, bazı durumlarda, diğerleri tarafından kararsızlık sizi strese sokabilir. Başkalarını bir konuda ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle çatışmaların gelişmesi söz konusu olduğunda bir anda gerginlik yükselebilir, tepki çekebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta diğer entrika ya da sahte haberlere kanmamalısınız. Size söylenen bazı yalanlar olabilir. Başkalarının sizin hakkınızda yaptıkları yorumlar da canınızı sıkabilir. Kulağınıza gelen bazı dedikodular olabilir. Aşk hayatında ise hiçbir değişiklik olmayacak. Bu hafta özel hayatınızda bir sürpriz beklemeyin. İlişkiniz normal seyrini sürdürecek.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta başkaları sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilirler. Bir sağlık problemi varsa sevdiklerinize bakmak veya zor anlarda destek vermek zorunda kalabilirsiniz. Sağlık sorunları olan birinin yanında olmanız çok önemli olabilir.

Bu hafta sağlığınıza da dikkat etmeli ve kontrollerinizi aksatmamalısınız. Hastalıkları göz ardı etmeyin ve tedavi konusunda da ertelememeye gayret edin. Psikolojik anlamda da sizi endişelendiren sorunları çözmeniz gerekebilir. Stresten uzak durmanız önemli olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta, bir kadınla ilgili daha fazla etkileşim ya da etkinlik için size açıktır.  Bir kadınla ilgili bir görüşme, eski çatışmaları, çelişkileri ve tatsız hatıraları ortaya çıkarabilir. Hatta hakaret ya da suçlamalar bile olabilir. Hala aranızda bitmemiş bir kavga olan biri ile eski konular açılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status