Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta dinlenmek veya iyileşmek için kendinize biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu hafta başında yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir ve size meydan okuyan insanlardan uzak durmaya odaklanabilirsiniz. Plüto Pazartesi günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet ediyor ve heyecanlandığınız planlarda sessizce çalışabilirsiniz. Bir şeyler yolunda gitmeden başkaları ile planlarınızı paylaşmak istemeyeceksiniz. Özellikle hevesinizi kaçıran kişilerden bir süre uzak kalabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha açık görüşlü, hevesli olabilir ve yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü Merkür, oğlak burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda çok sayıda yeni fikir sahibi olabilirsiniz. Yeni planlar üzerinde çalışmak, bilgi toplamak, öğrenmek veya öğretmek ve bildiklerini paylaşmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, işleri biraz yavaşlatıp ani kararlar almayın. Bir kutlama olabilir ve sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta kişisel ve aile bağlamında yeni şeyler hakkında duygusal olarak hevesli olacaksınız. Yaşadığınız ortamı iyileştirmek için çok şey yapmak isteyeceksiniz. Yeni şeyler, bilgi, teknoloji, çalışma ve daha pek çok şey için enerjiniz olacak. Çalışmalarınızda, yeni bir etkinliğe katılabilirsiniz veya iş yerinizde yeni insanlar hakkında ilginç konuşmalar yapacaksınız. Ödeme, satış gelirleri veya mali belgeler de önemli sohbetlerin sebebi olacaktır.

Bu hafta görevlerinizi kolaylıkla planlayacaksınız ve gerçekleştireceksiniz. Mali planda herhangi bir sorun olmayacak ve borçlarınızı kontrol altına almakta zorluk çekmeyeceksiniz. Ailenizdeki genç insanlarla ilgili harcamalara dikkatli olun.

Akrep burcu aşk hayatında bu hafta sevildiklerini daha çok hissetmek isteyecek ve karşı taraftan ilgi bekleyecekler. İlişkinizde romantizm dolu bir hafta sizi bekliyor. Eğer bekarsanız iş yerinden biri ile flört olabilir. Aileniz haber, davetiyeler veya önemli bilgiler hakkında hoş bir sürpriz yaşayacaktır. Genel olarak, bu beklediğiniz bir şey olacak, ancak yine de sizi mutlu edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status