Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Akrep burcu haftalık burç yorumunda bu hafta birlikte çalıştığınız insanlarla ilişkilerde daha fazla diplomatik olmanız gerekir. İşyerinizde yeni koşullara, yeni projelere veya yeni müşterilere daha fazla adaptasyon gerektiren bazı değişiklikler olabilir. Bu hafta, dürüst görüşmeler veya doğrudan toplantılar aracılığıyla sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı çözmeye çalışmanız gerekecek. Sizin için sorunları çözmek veya aracılarınız olmak için diğer insanlardan kaynaklanan parazitlerden kaçının. Bu sadece belirli durumu karmaşıklaştıracaktır. İster evli olun ister olmasın, hafta sevgide çok daha ilginç olacaktır. İlişkinizde iyi bir uyum ve ruh hali için ek bir teşvik finansal istikrar veya paranın alınması olacaktır.

Akrep burcu hafta boyunca bir kadınla ya da ailenizle birlikte bolca ilgileneceksiniz ya da aileniz ve eviniz için önemli görevleri gerçekleştireceksiniz. Bir kadının veya işinize karışmasının desteklenmesi genellikle olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir kadından hoş bir olay veya haber bekleyiniz.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorum

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden cumaya enerjinizde artış Çarşamba günü bir zirveye varıyor. Ancak bu, altta yatan rekabet gerginliği varsa, ilişki zorluklarına neden olabilir. Bununla birlikte, her iki eşin de eşit derecede güçlü egolara sahip olduğu sağlıklı bir ilişkide, daha fazla canlandırıcı aktivite olasıdır. Eğer bekarsanız çekici olacaksınız. Fiziksel gerginlik spor, egzersiz veya yaratıcı çalışma yoluyla serbest bırakılabilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ekim Yorumu

Perşembe gününden Pazar gününe kadar önemli kararlar almak ve ciddi tartışmalar, müzakereler ve iş anlaşmaları yapmak için iyi bir zaman. Kendinizi sigorta ve irade gibi aile meselelerine özen göstererek bulabilirsiniz. Başkalarına taahhüt vermekten emin olabilirsiniz. Yapılan dostluklar kalıcı ve güvenilir olacak. Ayrıca genç insanlar için bir rehber veya rehber olarak hareket edebilirsiniz. Daha fazla otorite ile karşılaşacak ve saygı duyacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status