Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenize daha fazla zaman harcamanız ve aile içi bazı sorunlar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu hafta akraba çevrenizdeki insanların yaşamlarında çok fazla önemli olaylarla karşılaşacaksınız. Evinizde değişiklikler olabilir veya kendi ailenizin çıkarlarına önemli bir karar verilebilir. Bu hafta görüşmeleriniz olabilir veya arkadaşlarınızla ilgili bazı finansal fikirleri arkadaş çevrenizde konuşabilirsiniz. Bu tür ilişkiler sayesinde sizin için önemli bir finansal belge veya kredi almak mümkündür. Hafta boyunca, bazılarınızın başka bir yerde sahip olduğunuz bir mülkle bağlantısı olabilecek bir gezi için beklenmedik bir nedeniniz olacaktır.

Akrep burcu bu hafta genel olarak, hafta seyahat ederken ve hava ya da karayolu trafiğini göz önünde bulundururken daha dikkatli olmanızı gerektirir. Yine de hafta boyunca, hoş olmayan bir çatışma ile çocuğunuz için önemli olduğunu düşündüğünüz bir şey için görüş ve isteğinizi dayatabileceksiniz.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya ekstra zihinsel enerji ve konsantrasyon, çalışmalara veya evraklara devam etmek için ideal bir zamandır. Daha maceracı olmak ve risk almak olumlu sonuçlara yol açmalıdır. İkna edici bir iletişim tarzı, tartışmak, iyilik istemek ve olumlu tepkiler bekleyebileceğiniz kamuya açık konuşmak için ideal bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ocak 2019

Perşembe-pazar günleri arasında başarılı olmak için artan bir ihtiyaç var. Hedeflerinize ulaşmak için her zamankinden daha kararlı ve amaçlı hissedeceksiniz. Yaptığınız her saplantı veya zorlama eğilimi, zor bir işi yapmak için gerçekten kullanılabilir. Manyetik çekiciliğiniz size diğer insanlar üzerinde çok büyük bir etki yaratır. Bu artan güç, kötüye kullanmadığınız sürece yararınıza olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status