Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, genellikle profesyonel taahhüt ve yükümlülüklerinize odaklanacaksınız. Bu özellikle, bu burç altında doğan ve daha büyük sorumluluklar atanabilecek genç kadınlar için geçerlidir. Hafta boyunca çalışma ekibinizdeki yeni kişileri kabul edebilir, yeni müşteriler bulabilir veya işiniz için yararlı olan yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Terazi, İkizler veya Kova burcunda doğan kadınlarla iyi profesyonel ilişkileriniz olacak. Sevilen birinin sağlığıyla ilgili endişeler bu hafta boyunca ortaya çıkabilir, ancak herhangi bir komplikasyon olmadan.

Aşk hayatında bir sorundan endişe duyacaksınız, çünkü bir açıklama veya ek bilgi istemek için birisiyle tanışacaksınız. Yeni tanıaşağınız birine karşı ön yargı da olabilir.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu yedi gün boyunca, hoş olmayan bir gelişme gösterebilecekleri ve ortaklardan birini zor ve hoş olmayan bir karar vermeleri için kışkırtabilecekleri için aileniz ve evlilik ilişkilerinizdeki çatışmalardan kaçınılmalıdır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Bu hafta uzun mesafelere seyahat ediyorsanız her duruma hazırlıklı olun. Seyahat etme amacı yeni bir iş imkanı veya kurs olabilir. Başka bir yerden davet alınabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status