Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta gelen sürprizler esas olarak işinizle ilgili olacak. Bu yedi gün boyunca yeni etkinlikler, farklı müşteriler veya yeni meslektaşlar gibi bazı değişikliklerden şaşırabilirsiniz. Unutma, bu hafta senin için önemli olacak. Para veya finansal belgelerle ilgili önemli kararlar size geliyor. Akrabalarınızla, arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla gelecekteki finansal işlemlerle parayla ilgili toplantı ve görüşmeleriniz olacak. Çeşitli önemli finansal sorunları düzenlemek veya çözmek için bu haftayı kullanın. Çeşitli ödemeler ve yükümlülüklerde sonuç alabileceksiniz. Eğer varsa, mahkeme ve davalar için uygun bir hafta olacaktır.

Akrep burcu bu hafta bir akraba ile ilgili önemli bir etkinliğe katılacaksınız. Bu hafta veya hafta sonu seyahat etmek için bir sebep olacaktır. Bu hafta düğün için iyi bir zaman olacak. Bu süre zarfında, bir sağlık durumunuz varsa ciddi olunuz, kontrolü ertelemeyin. Kendi kendini iyileştirmekten kaçının! Gelen haberlerden memnun kalacaksınız. Mali planda hafta içi Akrep kadınları için uygun olacaktır. Bir miktar parayla bir piyangoda şansınızı deneyebilirsiniz.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar, daha fazla e-posta, telefon görüşmeleri ve başkalarıyla yapılan görüşmelerle çok yoğun bir zaman geçirme olasılığı yüksektir. Sindirmek için o kadar çok bilgiyle ve kafanıza akan birçok fikirle, her şeyi anlamlandırmak için mücadele edebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara karşı temkinli olun. Bir şeyi yapmak için baskı altında hissedebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelen Güneş Tutulması, hayatta kalmak için yaşam enerjisi gücünüzü artırıyor. Cesaret ve mücadele ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir. Önümüzdeki aylarda çok ciddi düşünmeyi bekliyoruz. İlişkilerdeki güç ve kontrol sorunları hakkında tartışmalar ve muhtemelen anlaşmazlıklar olacaktır. Fikrinizi dinletmek ve fikirleri dinlemek daha iyi olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status