Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık akrep burcu yorumunuzda bu hafta Merkür, iletişim, medya ve elektronik gezegeni Yay burcu işaretine doğru ilerliyor. Bu hareket 2.ev para, maddi eşyalar ve mali kaynakları tetikleyecek. Önümüzdeki günlerde, yaptığınız iletişim ne olursa olsun, bir miktar para kazanma fırsatınız olabilir. Şu günlerde maddi yönden çok büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni kazanç kapılarınız açılabilir. Bu hafta elektronik eşya almanız da söz konusu olacak. Harcamalarınızı dikkatli bir şekilde yaptığınız takdirde ilerleyen günlerde pek de sıkıntı çekmeyeceksiniz. Eğer fazla harcama yaparsanız, bu gelecek zamanda sizi zor durumda bırakabilir. Elinizdeki kaynakları çok iyi kullanmalı, görüşmeleri ertelememelisiniz.

Yeni finansal projeler arıyorsunuz. Yarı zamanlı bir iş göz önünde olabilir. Kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bazı alanlarda daha fazla ilerlemek ve uzmanlaşmak amacıyla kursa yazılabilir, eğitim alabilir ya da araştırmalar yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek çok faydalı olacak ve bu hafta özellikle işlerinize yönelik önemli gelişim göstereceksiniz. Yeni bir rota oluşturabilir, hedeflerinizi değiştirebilir ya da yeni daha iyi hedefler koyabilirsiniz. Kariyer ve sosyal durumunuz da bu evde görülür, bu nedenle kariyeriniz ve sosyal onurunuzla ilgili önemli bir konuşma olabilir. Karşılıklı görüşmeler hem siz hem de karşı taraf için olumlu geçebilir.

6-12 Kasım 2017 Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Venüs akrep burcuna geçiyor ve kişisel gelişim, kişisel yaşam ve ilişkileri 1.evde tetikleyecek. Güneş de bu evde ve kişisel yaşam hakkında endişeleriniz artabilir. Bazı yönlerinizi eksik bulabilirsiniz. Kişisel hayatınızda değişiklikler olabilir. İlişkileriniz çok önemli olabilir. İlişkilerde risk almak için bu hafta harika bir zaman değil. Kişisel hayatınızda yeni başlangıçlar olacaktır. Sağlığınıza bu hafta daha fazla önem verecek, kötü alışkanlıklarınızı bırakmak isteyeceksiniz.

Güneş ve Venüs, kişisel ve mesleki ilişkilerin 7.evinde de duracak. İş ortaklarınızın bazı endişeleri olacak. Onlara fikirlerinizi sunmanız için harika bir zaman değil. Onları anlamaya çalışmalı, bakış açınızı bir nebze de olsa değiştirmelisiniz. İş hayatında ortak noktada buluşmak zor olabilir. Fikir ayrılıklarına karşı sabırlı olun. Güneş 1.evde olduğunda, kendi fikirleriniz hakkında çok yansıtıcı ve söz geçirici olmayı deneyebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Akrep burcu kelimenin tam anlamıyla şu anda bütün burçlarda en şanslı olanı diyebiliriz. Jüpiter burcunuzdan geçerken kim olduğunuza ve kalbinizle doğru insanları hayatınıza çektiğinizden emin olma konusunda kendine güven eksikliği olmayacak. Daha kararlı olacak ve bazı şeyleri çok daha net görebileceksiniz. Bu hafta daha romantiksiniz. Bu hafta, aşk umutları daha da parlayacak. Venüs, Salı günü Akrep’e taşınıp 1 Aralık’a kadar burada kalmaya devam ederse, muhteşem bir safhaya gireceksiniz. Eşinize her zamankinden daha bağlılık hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insan ile aranızdaki uyumu sağlayabileceksiniz. Eğer ilişkiniz yoksa ilerleyen günlerde hayatınıza girecek insan yüzünüzü güldürebilir ve ondan beklentilerinizi tam olarak anlatabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Görüşmeler bu hafta pratik bir odak olmalıdır. Konuşulması gereken bazı şeyler söylenmeyecektir. Organize olmak ilk başta zor görünebilir, ancak her şeyin nerede olduğunu bilmek faydalı olacak. Hafta ortası, nereden başlayacağınızı bilmediğiniz kadar çok fikir aklınıza gelebilir. Hafta sonu insanlarla geçinmek için şanslınız, daha iyi anlaşacaksınız. Birine derdinizi anlatma ihtiyacı görebilirsiniz. İş hayatındaki sorunlarınızı paylaşmanız sizi rahatlatacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status