Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize biraz zaman ayırmak ve kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Pazartesi günü itibari ile kendi kabuğunuza çekilmek önemli olacak. Özellikle çok fazla dikkat çeken biri olmak istemeyeceksiniz. Fazla dinlenmeye ihtiyaç duyabilir veya kendi planlarınız üzerinde kendi başınıza çalışmanız için ekstra zaman isteyebilirsiniz. Hafta ortası istediğiniz şeyler ya da hislerinizle başkalarına karşı daha fazla dürüst ve net fikirli olabilirsiniz. Ancak iş hayatında görüşmelere daha fazla dikkat edin. Fark edilmek veya övülmekten bu hafta rahatsız olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınıza biraz istikrar ve güvenlik kazandırmaya çalışabilirsiniz. Bazı konularda kendinize daha çok güvenebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs sevgi alanına girer. Bu nedenle önümüzdeki günlerde sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Ailenizle sevdiğiniz şeyleri yapma konusunda daha istekli olabilir ve daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca daha yaratıcı hissedebilir, daha eğlenceli ve pozitif olabilirsiniz. Hafta sonu aktif bir zihin ile yeni fikirler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta önünüze çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ve yeni fırsatlar üzerine yoğunlaşmak için başarılı bir hafta olacak. Artık dava açma, hukuki bir davayı çözme, devlet kurumlarıyla yapılan değişiklikler ve temaslar için iyi vakit geçireceksiniz.

Hafta boyunca beklenmedik, hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Mutlaka akrabanız olması gerekmeyen bir kadınla çatışma olabilir. Sosyal çevreden bir kadınla da tartışma olabilir. Bu hafta ayrıca sizden uzakta yaşayan bir akrabanızın sağlığı ile ilgili endişeleriniz olabilir. Para kazancı, bankalar, kredi kuruluşları ve maddi sözleşme imzalarken hafta boyunca mali konularda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Emin değilseniz, bir profesyonel veya bir avukata danışın. Hemen her şeye imza atmayın. Öncesinde araştırın.

Bu hafta, aile çevrenizdeki bir çocuk veya gençle ilgili hassas bir sorun olabilir veya sorumluluklarınız artabilir. Çocuklarınızın bazı problemleri olabilir. Bazı akrep burçlarının sağlıklarını daha ciddiye alması gerekir. Korkularınız veya endişeleriniz olmasına rağmen, rahatsızlığınızın ne kadar ciddi olduğunu daha net bir şekilde görmek için bir doktora danışmak daha iyidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status