Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi istek ve ihtiyaçlarınıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Yeni başlangıç yapmak istediğiniz şeylere ve yeni fırsatlar ve projelere odaklanabilirsiniz. Hafta başında yeniliklere açık olacaksınız ve bazı şeylerin bir an önce olması için çaba göstereceksiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs iş alanınızı etkiliyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde küçük şeylere daha yakından ilgi gösterebilir, iş projelerini tamamlayabilir, üretken olmaktan keyif alabilirsiniz. Ancak sevdiklerinizle ikili iletişimde daha dikkatli olabilirsiniz. Yoksa onların gerginliği size de yansıyabilir ve enerjiniz düşebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde anı yaşamak isteyebilirsiniz. Haftaya yoğun başladığınızdan dolayı ilerleyen günlerde keyfi zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca sorumlulukları erteleyerek biraz daha rahatlamaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu, daha aktif ve ilgi çekici olabilirsiniz ve daha olumlu bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Pluto, Pazar günü Güneş’e olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple çevrenizden övgüler duyabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi özel hayatınızda daha rahat hissedebilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Pazar olacak. Aslında hafta geneli sizin için iyi geçecek. Bu hafta hamilelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili haberlerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu hafta ilginç ve duygusal olaylar, kendi çocuğunuz ya da arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın bir çocuğuyla ilgili müjdeli haberler ortaya çıkabilir.

Ruya tabir

Hafta genelinde mali konularınıza dikkat edin ve bütçenizi aşmayan harcamalar yapın. Belgeleri, sözleşmeleri veya diğer finansal sözleşmeleri hazırlarken sizden istenen en ufak ayrıntıyı kontrol edin. Yakında hayal kırıklıklarınızdan veya potansiyel kayıplarınızdan biri para ile bağlantılı olabilir. Para konularında çok dikkatli olmalısınız.

Bu hafta bazı ailelerde ilişkiler oldukça karmaşık ve çelişkili olacaktır. Bu gerginlik oldukça uzun süredir devam etmektedir ve sorunların inceliğinden dolayı güvence bulmak büyük olasılıkla zordur. Bu aile içi gerginlik son bulmazsa evlilik hayatında risk ortaya çıkabilir ve aile içi huzur kaçıran meseleler daha karmaşık hale gelebilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Mart 2018 Yorumu

Hafta boyunca özel hayat, ilişkinizi ve iş hayatınızı dengelemek için ne yapabileceğinizi düşüneceksiniz. Denge bulmak zor olabilir. Hafta içi sağlık sorunlarınız olabilir veya hastanede tedavi gören bir akraba ya da arkadaşınızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status