Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta profesyonel planlarınızı, hedeflerinizi ve önceliklerinizi sıralayacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınız üzerine kafa yorabilir ve hedefleriniz için hırsınız artabilir. Farklı değişimlere, vardiyalara ve yeniliklere neden olacak olaylar ya da durumlar olacaktır. Belki iş hayatınızdaki görevleriniz değişebilir. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Ya da daha uzun saatler çalışmanız gerekebilir. Evinize bir misafir gelebilir ve bu hafta ona da zaman ayırmanız gerekebilir.

Akrep burcu bu hafta, daha iyi bir iş aramak veya yeni bir kariyere başlamak için iyi bir hafta olacaktır. Mesela işsiz olan kişiler iş başvuruları yapabilirler. Ya da başvurularınızdan geri dönüş alabilirsiniz. İşinizden memnun değilseniz, yeni bir iş fırsatını da hafta içi değerlendirebilirsiniz. Kariyer planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz faydalı olacak. Kendi işini yapan kişiler ise finansal belgeler işe uğraşabilirler.

Bu hafta yaşanan sıkıntılar geçen hafta çözülmemiş sorunlarınızın devamı olacak. Şimdi bunun için bir birileri sizi suçlayabilir, yarım kalan işler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. İyi olan şey, çevrenizdeki insanların şu andaki duruma göre size yardım etmeye istekli ve hazır olacak olmasıdır. Aşk hayatında bu hafta pek bir değişiklik olmasa da sevdiğiniz insandan destek bekleyebilirsiz.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta kulağınıza gelecek olan bir haber, sizi bu yılın başından beri rahatsız edebilecek karmaşık bir sorunu çözmenizi sağlayacak. Umut vaat eden bir haber olabilir. Hatta bu haber ümitlerinizin yeniden yeşermesini sağlayabilir.

Bu hafta aile ilişkileriniz için ilginç olacaktır, çünkü sizi bir araya getirecek bu etkinlikte görüşmediğiniz kişiler de olabilir. Bu hafta, yeni girişimleriniz yavaş bir gelişime sahip olacak ve haftanın sonunda bitkin düşebilirsiniz. Ancak biraz daha sabırlı olun.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Haziran 2018

Geçmişte bir anı olarak unuttuğunuz bir şey, artık arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla konuşmanızın ardından aklınızda beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacaktır. Hafta boyunca, yakın arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla önemli anlar yaşamaya vaktiniz olacak. Söz ve nişan gibi özel günlerinde yanlarında olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status