Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta derin konularda yoğunlaşabilir ve haftanın başlamasıyla birlikte ciddi konularda mücadele edebilir, daha iyi sonuçlar için çalışabilirsiniz. Hafta ortası, bir adım geri çekilip daha büyük resmi görebilir ve daha iyimser ve açık fikirli olmayı deneyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, uzun vadeli hedefleriniz ve planlarınız üzerinde çalışabilir ve durumlara yaklaşımınızdan daha pratik olabilirsiniz. Cumartesi günü Mars, burcunuza girer ve önümüzdeki günlerde yeni başlangıçlara, yeni fırsatlara, istediğiniz şeylere, daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Araç kullanmaya odaklanabilir ve hayat için çok fazla hevese sahip olabilir, hayaller kurabilirsiniz. Hafta sonu, arkadaşlarınızla veya bir grupla vakit geçirebilirsiniz. Sosyal bir hafta sonu olacak. Hayalinizde geleceğinize odaklanabilirsiniz veya daha bağımsız ve değişiklik yapmaya açık olabilirsiniz.

Akrep burçları için haftanın en şanslı günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu günlerde uzun süredir ertelediğiniz ciddi meseleler üzerine yoğunlaşarak bir çözüm arayışı içerisinde olacaksınız. Kendi kişisel meselelerinizde de çözüm odaklı olmanız fayda sağlayacak. Özellikle aşk hayatında daha anlayışlı taraf siz olabilirsiniz ve bazı sorunları aşmak için çaba harcayabilirsiniz.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcunda bu hafta, farklı gerilim, panik veya kaygı anları yaşayabilirsiniz. Bunun nedenleri farklı olacak, ancak her şeyin özünde, hayatınızda halen devam etmekte olan veya yakın gelecekte gelecek bir değişiklik olacaktır. Tanıdığınız bir kişiyle ilgili hoş olmayan haberler alabilirsiniz.  Bir dostunuz size iftira atabilir ya da yalan söyleyebilir. Bazı kararlarınız yanlış algılanabilir ve insanlar sizi yargılayabilir.

Hafta boyunca, önemli toplantılar, sohbetler veya aile toplantılarına katılabilirsiniz. Çoğunlukla yakınınızdaki akrabalarınızla birlikte zaman geçireceksiniz. Muhtemelen ailenizdeki belirli eylemler veya akrabanızın yaşantısındaki belirli bir olayla ilgili önemli kararlar da alınabilir.

Bu hafta size daha fazla seyahat imkanı tanıyacak, farklı yerlerden insanlarla önemli temaslar kuracak, yaşadığınız yerin dışındaki yabancı dil veya iş bağlantılarını öğreneceksiniz. 35 yaş altı akrep erkekleri sosyal hayatlarında çok aktif olacaklar. Çoğu durumda olumlu duygulara sahip olacak ya da sizin için gelişecek çeşitli toplantılar yapacaksınız.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status