Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta mali bir belgeyle, sözleşmeyle ve daha fazlası ile ilgili bazı harcamalarınız ve görüşmeleriniz olabilir. Özellikle devlet dairesinde işiniz olabilir. Ya da kredi için bankaya gitmeniz gerekebilir. Bu hafta para ile ilgili planlanmamış taahhüt veya olayların olmasını bekleyebilirsiniz. Borç para bulmanız gerekebilir. Bu hafta, bir şeyler planlamanın ne kadar zor olduğunu göreceksiniz. Hiç hesapta olmayan sıkıntılar ortaya çıkması muhtemeldir. Çünkü bu hafta her şey beklentilerinizden farklı olacak. Bu yüzden de hafta içi stresli ve bir o kadar da yoğun geçebilir.

Akrep burcu bu hafta ev veya aileniz için beklenmedik harcamalarla ilgilenilmesi gerekecek. Ev içi tadilatlar veya başka sebeplerle evinize masraf yapmanız gerekebilir. Kaçırılan ödemeler veya borçlarla finansal olarak borçlanmak zorunda kalabilirsiniz. Borçlarınızın son ödemelerini gözden geçirmenizde fayda var. Bir mülkle ilgili bir sözleşmeniz olabilir. Birçoğunuz bir aile veya arkadaş çevresi içindeki bir kişiden para alabilir.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu hafta genelinde sizi üzecek veya şaşırtacak bir telefon alacaksınız. Belirli bir kişinin sözleri, hareketleri veya bir devlet kurumundan bir kişinin profesyonellik eksikliğine kızacaksınız. İşini iyi yapmayan biri yüzünden siz mağdur olabilirsiniz. Bu yüzden de hiç hesapta olmayan sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.

Ciddi bir çatışmanın gelişimini, akrabaların veya arkadaşların hayatındaki bir sorunu takip etmek mümkündür. Hane içinde bazı insanlarla yapacağınız görüşmeler canınızı sıkabilir. Hafta boyunca sevginizde veya samimi yaşamınızda ilginç deneyimler yaşayacaksınız. Yeni yaşam tecrübeleri edinebilirsiniz. İşletmenizde veya çalışma ortamınızda, sizin için uygun olan durumlardan yararlanabileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Mayıs Yorumu

Bu hafta seyahat ederseniz, size farklı (ama olumlu) duygular getirecektir. Aşk hayatında bu hafta gideceğiniz yerde biri kalbinizi çalabilir. Akrep kadınları mali planında olumlu bir hafta geçirecekler. Belli bir parasal bağlılıkla ilgili gerginlikten kurtulabileceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status