Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizdeki problemleri çözmek zor olacak. Bu hafta, özellikle yılbaşı hediyelerini seçerken satın alımlarınıza dikkat edin. Bir davaya katılıyorsanız, bu hafta gecikmeler, ertelemeler veya diğer sorunlar ortaya çıkacaktır. Genellikle, bir tür anlaşmazlık için hazır olun. Hafta boyunca, aşk ilişkileriniz daha karmaşık veya daha hassas olacak. Bu yedi gün boyunca meydana gelecek gerginlik, günlük yaşamınızda daha fazla strese bağlı olabilir. Ancak, sevdiklerinize daha fazla dikkat etmeyi deneyin. Bu hafta bazı yeni ya da kararsız aşk olayları için ciddi bir test olacak. Bu hafta yapılacak iyi şeyler, şimdiden başlamış olan faaliyetlerin ve taahhütlerin başarısı ya da elverişli bir sonucuyla ilişkili olacaktır. Başka bir milliyet veya dine mensup kişilerle ilgili belirli beklentileriniz veya önemli planlarınız olabilir.

Akrep burcu bu hafta ailenize daha fazla zaman ayırmanız önemli olur. Akrep kadınları, bir erkeğe evde ya da bir akraba ailesinden önemli bir bağlılığa sahip olacaklardır. Doğum günü, yıldönümü ve daha fazlası gibi kişisel bir tatil ile ilişkilendirmek mümkündür. Akrep erkekleri, kaderlerinin gelişiminin bazen kendi seçim ve yollarına sahip olduğunu gösterecek çeşitli sürprizler yaşayacaklar.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesi-çarşamba gecesi Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir konuşma zamanıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırma ve yeni arkadaşlar edinme konusunda size güven verir. Anılar, annelik içgüdüleri ve beslenmeye ve güvenliğe olan ihtiyacınız yaşamınızda daha etkili olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Aralık 2018

Perşembeden pazara farklı şeylere bakmanın yolu değişen görüşlere yol açabilir. Farklı fikirlere ve yeni olasılıklara daha açık olmak, bazı kafa karışıklığına ve kararsızlığa neden olabilir. Bununla birlikte, daha yüksek farkındalık ve empati daha fazla anlayış ve anlaşma getirecektir. Bu, son üç haftada ortaya çıkan ilişki problemlerini çözmek için iyi bir zamandır. İş ve yasal konular da ele alınacak daha kolay olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status