Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, başarı veya daha iyi profesyonel farkındalık elde etmek için fırsatların ve koşulların ortaya çıkacağı bir hafta önünüz var. Birçok yönden, kader senin yanında olacak, ama eylemlerinde akıllı ve akıllı ol.

Bu hafta sıkıntılarıyla ilgilenecek veya sizden yardım isteyecek bir kadınla iletişime geçeceksiniz. Böyle bir taahhüt sizi olumsuz duygulara yükleyebilir, bu yüzden bu tür şeylere dikkat edin.

Hafta boyunca ailenizden bir erkekle ilgili başarı veya etkinlikler için umut ve beklentileriniz olacak.

Bu hafta akrabalarınızın, arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın evinde bir bebeğin doğumu ile ilgili haberler getiriyor.

Hafta boyunca tıbbi muayene, tedavi veya tedaviye para harcamanız gerekebilir. Çalışmanız para içeriyorsa, bu yedi gün boyunca, bir hata yapmamaya veya aldatılmamaya daha fazla dikkat edin.

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta boyunca boşanma sürecinde olan bir aile ile ilgili çeşitli olaylar yaşayacaksınız. Bu, zor bir ayrılıktan geçen akrabalarınız veya arkadaşlarınızla ilgili olabilir.

Hafta boyunca, amacına veya arzusuna ulaşmak isteyen bir kişi tarafından hile yaparak veya yanlış bilgi vererek sizi manipüle etme girişimlerine izin vermeyin.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Akrep erkekleri Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan erkeklerle ilginç görüşmeler veya toplantılar yapacaklar.

Akrep kadınları bir sağlık sorunu veya bir akrabanın tıbbi muayenesinde bulunacaklardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status