Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük fikirlerinize odaklanabilir ve daha akıllı hissedebilirsiniz. Gelecek ile ilgili genişleme ve keşif planları üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta ortası, uzun vadeli planlarınız üzerinde enerji harcayacaksınız ve elde edebileceğiniz şeylerle daha pratik ve gerçekçi olabilirsiniz. Çarşamba günü, hedefleriniz ve yaşam yolunuzun alanında bir ay tutulması gerçekleşiyor. Bu sebeple de doğru yaptıklarınızla ilerleme kaydedebilir veya başarıya ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra sorumluluk sahibi olmadığınız veya uğraşmadığınız hedeflerde gerilemeler ve gecikmeler yaşanacak. Bazı hedeflerinizde bu hafta pek de tutkulu gibi değilsiniz.

Merkür, Çarşamba günü ev ve aile alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde kendinizi duygusal olarak ifade etmekte zorluk çekmeyeceksiniz. Hatta iletişimde son derece etkileyici olabilirsiniz. Ayrıca hayatınızın temelini güçlendirmek için planlarla çalışmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle evde ya da aileyle ilgili konularda çalışmayı kolaylaştırabilir seçenekleriniz olabilir. Ya da kendinize rahatlık ve destek verecek konulara yönelebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, geleceği düşüneceksiniz. Gelecek planlarınız ağır basacak. Aynı zamanda da değişime açık olabilirsiniz. Hafta sonu ekstra dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Bunun yanı sıra daha aktif bir hayal gücü ile haftayı bitirebilirsiniz.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta verilen sözleri ya da yükümlülüklerinizi yerine getirirken dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle kağıt üstü anlaşmalarda bir hayli temkinli olun. Bazı olayların gerçekleşmesi özellikle elverişli olmasa bile, onları artık ertelemek bir hayli zor olabilir. Bu hafta hayatınızdaki iki önemli değişiklik sizi şaşırtabilir. Ayrıca yeni hedefler ve atılım haftası olabilir.

Bu hafta planların gidişatı çok dikkatle izlenmelidir. Çünkü 2018 yılında sizin için farklı kilometre taşları söz konusu olabilir. Çevrenizden biriyle akrabaları veya arkadaşları arasında yaşam ayrımı yapmak mümkündür. Miras davaları için güzel bir hafta olacak, ancak mahkeme yoluyla değil. Şimdi çoğunuz için, bu yedi gün boyunca hangi olaylarda karşılaşırsanız karşılaşın, zihinsel ve duygusal istikrarı korumanız önemlidir.

Her olay, peşinden gelen başka bir şeyin başlangıcıdır. Her şey kendiliğinden gelişeceğinden, bu hafta büyük bir beklentiniz yok. Hafta boyunca dostça bir toplantı ya da görüşmeyle ilgili keyifli ve belki de unutulmaz duygular yaşayacaksınız. Aşk hayatınız keyifli deneyimlerle ilginç olacak. Ancak genelde kendi ruh halinize göre davranacaksınız, duygularınıza hakim olamayabilirsiniz ve bazen kapris söz konusu olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status