Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Haziran 2020 – 5 Temmuz 2020)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, Eğer Akrep burcunda doğduysanız, bu hafta bir akraba veya arkadaşınızla ilgili bir olay yaşamanız gerekiyor, bu da dikkatinizi çekecek. Hafta içi, özellikle de başkalarının yardımlarına güveniyorsanız, yasal davalar veya mahkeme davaları için uygun olacaktır.

Hafta boyunca çeşitli toplantılar, davetler sizi şaşırtacak. Yakın ve uzaktaki kişilerle kişisel veya profesyonel temaslar muhtemeldir. Bir satın alma işlemi için beklenmedik bir fırsat ortaya çıkabilir veya beklenmedik bir hediye alabilirsiniz.

Gayrimenkul işleriniz iyi bir gelişime sahip olacaktır (eğer böyle bir işiniz varsa). Bu hafta, ortakların ayrılık eşiğinde olduğu ailelerde sorunlar derinleşebilir. Böyle bir kararı tam olarak bu hafta, başka bir uzlaşmadaki yeni bir işten dolayı karşılıklı rıza ile olacak vb.

29 Haziran – 5 Temmuz Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Evlilik dışı ilişkiler, bu yedi gün boyunca öngörülemez bir gelişme gösterecektir. Bu haftaki eğlenceli etkinliklerden bazıları, iletişim çevrenizdeki biri veya gençlerle ilgili olacak. Bir çocuk sahibi olmak veya kişisel bir tatil için toplamak mümkündür.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kadınlar, gelirlerini artırarak ek veya beklenmedik para alma fırsatına sahip olacaklar. Akrep erkekleri gelecekleri için cesur ama riskli planlar yapacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status