Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta eviniz ile profesyonel sorumluluklarınız arasındaki dengeyi bulmanız gerekecek. Hem iş sorumluluklarınız artabilir, hem de ailenizle ve sevdikleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Belki aile içerisinde de ilgilenmeniz gereken bir takım görevler olabilir. Evinize misafir gelebilir. Senin için bu hafta pek de kolay olmayacak, ama bir şekilde her şeye de yetişebilirsiniz. Bu hafta aile ve iş arasında denge kurman önemli olacak. Ancak bazı önemli görüşmeler de olabilir. Bir akrabanızdan alacağınız haber ile ilerleyen haftalarda onu ziyarete gidebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta, daha fazla iş ve taahhütlerle dolu bir hafta olacak. Verdiğiniz sözleri tutmanız gerekecek. Çalışma ortamında da önemli görüşmeleriniz olabilir ya da işleriniz yoğunlaşabilir. Profesyonel düzeyde, çalıştığınız yerdeki yenilikler veya ekibinizdeki yeni kişilerin varlığı nedeniyle yeni gelişim fırsatları ortaya çıkacaktır. Belki makam mevki yükselme imkanı olabilir.

Hafta boyunca yeni bir iş aramaya ya da serbest mesleğe başlamak için şanslı olacaksınız. Yeni bir iş kurmak isteyenler bu hafta temellerini atabilirler. Bazı olaylar sevinç ve memnuniyet için bir fırsat olacak, diğerleri ise sizi hoş bir şekilde şaşırtacak. Önerileri veya davetleri göz ardı etmeyin, sosyal ve profesyonel yaşamınız sizin için daha fazla etkinlik ve adaptasyon gerektirecektir. Sosyal hayatta ne kadar aktif olursanız, o kadar da şans getirebilir.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta çok sevdiğiniz bir şey kaybedebilirseniz, başarısızlık veya kayıp yaşanabilir. Size ait olmayan bir şeyi de kaybetme olasılığınız var. Bu sebeple dalgınlığa karşı dikkatli olun. Hedefleriniz için cesurca devam edin. Bu hafta kariyerinizde yepyeni kararlar alabilirsiniz, bir şeyler netleşebilir.

Hafta boyunca, yaşamınızda yardımınıza veya varlığınıza ihtiyaç duyan bir akrabanıza daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Onunla dertleşerek öğütler verebilirsiniz. Yaşadığı sıkıntıları atlatmak için sizden yardım isteyebilir. Aşk hayatında ise ilişkinize dair mutluluk verici kararlar alabilirsiniz ya da geleceğe dair çok güzel planlar yapabilirsiniz. Bekar olanlar ise hoşlandıkları birinden haber alabilirler.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Haziran 2018

Bu hafta işiniz ile ilgili bir toplantı için mümkündür. Bu toplantı sizin kariyerinizde ciddi bir adım olabilir. Çok sevineceğiniz bir fırsat elinize geçebilir. Belirli bir duruma uygunluğunu kanıtlayacak fikirlerinizden veya önerilerinden birinde başarılı olacaksın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status