Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Akrep burcu haftalık yorumunda kendinizi yaratıcı olduğunu hissedecek ve hayatınızda en çok hoşunuza giden şeylere odaklanmaya başlayabilirsiniz. Akrep burcu bu hafta çok ciddi olmak istemeyecek, ciddi kararlardan da kaçınacak. Hafta ortası, bitirmeniz gereken daha küçük görevlere ve işlere yönelebilir ve haftanın ilerleyen günlerinde sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Cuma günü Venüs para alanına giriyor ve Merkür Pazar günü para sektörünüzde geriliyor. Önümüzdeki haftalarda finansal sorunları çözmek ile uğraşacaksınız. Para problemleri daha inatçı veya baskı altında hissetmek veya kararlılıktan yoksun olmanız ve güvenli hissetmenize yol açabilir. Kendinizi sakin tutmaya çalışın ve çok inatçı olmayın. Pazar günü İkizler burcunda dolunay oluşuyor ve derinden incelenmesi gereken bir konu üzerinde çalışabilir ve böylece üzerinde çalışabilir, biraz fikir edinebilir ve ilerleyebilirsiniz.

Akrep burçları için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Haftaya yeni fikirler ve yaratıcı düşünceler ile başlarken, elinizdeki sorumlulukları çok iyi yönetebilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru ortaya çıkan fazla harcamalar ya da ödemeler sebebi ile kendinizi geri plana çekerek, düşünceli bir ruh haline girebilirsiniz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için bu hafta daha önemli beklentiler veya önceliklerinizden bazıları aşk hayatınızla ilgili olacak. Bununla birlikte, genel olarak, çelişen durumlar, ilişkiniz hakkında yapıcı ya da olumlu olan şeylerden ziyade uzun süredir süregelen problemlerden ortaya çıkacaktır. Bu hafta sosyal yaşantınızda duygusal iletişim kurabilir, sevdiklerinize destek olabilirsiniz. Daha önce satın aldığınız ekipmanın veya mobilyaların kalitesinden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu tür satın alma garantisi, onarım atölyesi bulma ve daha fazlasıyla ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

Hafta boyunca anne, anneanne, kız kardeş veya yakın akraba ile ilgili önemli bir olay, evde ya da akrabaları ve arkadaşları bir araya getirmek için bir neden olabilir. Bu hafta ailede muhtemel ayrılıkların çeşitli nedenleri olacak. Buna seyahat ve daha fazlası örnek verilebilir. Hırsızlık ya da para kaybı olasıdır. Bu hafta aileden biri eşi ile ayrılmak için karar verirse, geri dönüş olmayacak.

Bu hafta beklenmedik bir kaza sizi çok üzebilir ya da bir aksilik sebebi ile işleriniz aksayabilir. Bu hafta bir sağlık sorununun gelişmesi ve çevrenizdeki yakın akrabalarından birinin tedavisi önemli olacak.

35 yaşın üzerindeki akrep kadınları önemli bir sorunun tamamlanmasıyla veya bir aile bireyinin başarısıyla bağlantılı olarak evlerinde bir sevinç kazanacaklar. Ev veya mülkle ilgili planlar gerçekleştirmek için iyi bir hafta geçireceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status