Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta planlarınızı ve umutlarınızı gerçekleştirmek konusunda daha endişeli olacağınız bir hafta olacak. Küçük zorluklardan veya arızalardan panik yapmayın. Bir finansal plan açısından, beklentilerinize göre tam da sizin istediğiniz gibi işler gelişecektir. Parasal konuda ödemeler zamanında gelebilir. Kendi çıkarınıza yönelik bazı durumlar olabilir. Özellikle hafta içerisinde gelen bir habere çok sevinebilirsiniz. Masraflarınızı makul bir şekilde planlamaya çalışın, çünkü şimdi kararsız karar verme zamanı değil. Kararlarınızda kendinizden emin olmanız çok önemli, yoksa gelecek günlerde üzüntü duyulabilir.

Akrep burcu bu hafta tıbbi tedavi veya terapi için iyi bir zaman olacaktır. Hafta boyunca, genellikle sizin için önemli, başarılı veya ümit verici bir kadınla planlarınız olacak. Aynı zamanda duygusal bir durum sizin için rahatsızlık yaratacaktır. Bir kadından duygusal yaşamınızla ilgili bir konuda yardım veya tavsiye almak mümkündür.

Bu hafta aşk hayatınız için ilginç olacak, ancak bir kadından yardım veya tavsiye almayın. Onları körü körüne takip etmek zorunda değilsiniz, ama onları görmezden gelmeyin. Akrep kadınları bu hafta, özellikle de daha önemli görev ve taahhütlerinin hazırlanmasında başarılı olduklarında çok şey yapabilecekler. Akrep erkekleri bu hafta aktif katılımcılardan daha çok tanıklık yapacaklardır. Pek çok konuda öne çıkabilirsiniz.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye iyimserlik ve iyi haberler geliyor. Bu hafta, iyi içgüdüleriniz, geleceğe yönelik ve olumlu düşünceleriniz yüzünden araştırma yapmak, çalışmak, sosyalleşmek ve plan yapmak için iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda ofisinizdeki tüm görevleri temizlemek ve organize etmek için ideal bir zamandır. Özellikle uzun mesafeli seyahatlerde, bir yolculuğun planlanması veya ayarlanması tercih edilir. Sosyal aktivitede artışa sahip bir dizi insanla tanışabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Aylık Yorumu

Cumadan pazara kadar duygusal esenlik, mutluluk ve iyimserlik zamanı olabilir. İyi şanslar kişisel, profesyonel ve ruhsal gelişim için bir fırsat olarak görülmelidir. Yapabildiğiniz her şeyi yapmaya ve hayatı sonuna kadar yaşayacağınıza dair güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Övgü, hediye veya para da alabilirsiniz. Bu, yeni çalışmalara veya uzun mesafeli yolculuklara başlamak için mükemmel bir zamandır. Açgözlü değil minnettar olun. İlerleme başarının anahtarıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status