Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni deneyimler edinmek ve yeni yerleri keşfetmek için planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Kendinizi daha enerjik ve pozitif hissedebilir ve yaşam hakkında daha olumlu olmaya çalışabilirsiniz. Pluto, Salı günü Venüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu hafta etkileyici ve büyüleyici olabilirsiniz. Hafta ortası, hedeflerinize odaklanıp doğru yolu seçmeye çalışabilirsiniz. Pluto Çarşamba günü Merkür’ü olumlu bir şekilde vuruyor ve bir sürü fikir getirebilir. Yeni fikirlerinizi bir an önce uygulamaya koymak isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayallerinize bir an önce kavuşmak için çaba harcayacaksınız. Özellikle Perşembe günü Başak burcunda dolunay meydana gelmesi ile birlikte geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Tutkulu olduğunuz hayallerinizin yanı isteklerinize daha fazla yatırım yapabilirsiniz. Bu hafta bazı arkadaşlarınızla daha yakınlaşabilirsiniz. Hafta sonu, daha merhametli ve anlayışlı olabilirsiniz. Dinlenmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta özellikle de hayatınıza girecek olan yeni insanlara ve etkinliklere açık olacaksınız. İlginç ve belki de benzersiz bir hafta olabilir. Çeşitli şans oyunlarında şansınızı deneyebilirsiniz. Ancak bahis ve kumar için para harcamaktan vazgeçmelisiniz. Bir kere küçük bir miktar denemek yeterli olacak.

Bu hafta, bir süre önce ödünç almış olduğunuz bir para veya mal mülk için ödeme yapmaya son verebilirsiniz. Kredi borçlarınız bitebilir. Piyasada uzun süredir aranan bir ürün veya tekniği bulabilirsiniz. Bu hafta duyacağınız haberler hoşunuza gidebilir. Sizden daha büyük bir insan veya daha yüksek bir konumda biriyle sohbet edebilirsiniz. Bu sohbet lehinize olacak. Mesleki yaşamda tanışacağınız insanlar faydalı olabilir.

Hafta boyunca dedikodular canınızı sıkabilir. Genç bir kadın veya kızın yorumlarını yanıtlamaya acele etmeyin. Belki hareketleri kasıtlıdır (kesinlikle sizinle ilgilenmemektedir) veya belki başkası tarafından yanıltılmış olabilir. Bu sebeple size gerçeği bilmeden hesap sorabilir. Aşk hayatınızda, çatışma veya kıskançlıktan kaçının. Söyleyeceğiniz düşüncesiz sözler sonrasında pişmanlığa sebep olabilir. 35 yaşın üstü akrep erkekleri daha iyimser ve pozitif olaylar yaşayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status