Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta hedefinize ve emellerinize odaklanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde istediğiniz şey için ilerleme kaydetmek amacıyla çok çalışabilirsiniz. Daha disiplinli ve sorumlu olabilirsiniz ve doğru yolda kalmaya çalışın. İş ve eğitim hayatında planlı ve programlı bir haftaya sahip olacaksınız. Bu hafta bir şeyleri başarmak sizin için çok daha önemli olabilir ve sonuca varmak için daha fazla gayret edebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, geleceğiniz hakkında daha fazla düşünebilir ve yapılması gereken değişikliklere açık olabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs ilişki alanına giriyor. Bu sebeple sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenin, önemsediğiniz insanlara daha fazla önem vermenin ve önümüzdeki günlerde daha fazla uzlaşma sağlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor ve hafta sonu boyunca aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. Daha güçlü bir sezgiye sahip olabilirsiniz, ruhsal benliğinize bağlanabilir ve daha kolay motive olabilirsiniz. Böylece kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonu dinlen ve rahatla.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günü Salı olacak. Bu hafta planlarınızın gelişimini belirlemenize yardımcı olacak önemli toplantı ve görüşmeleriniz olacak. Elbette, yeni koşulların ortaya çıkması, yeni fırsatların ortaya çıkması ya da gerçekleştirilmesi için önemli olan yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu insanların ortaya çıkması nedeniyle bazı dinamik değişiklikler yaşanabilir.

Bu hafta, çoğu durumda sizi yararlı bilgilerle zenginleştirecek olan bazı toplantılar veya telefon görüşmeleri sizi şaşırtacak. Bu hafta bir satın alma veya satış taahhüdünüz varsa, özellikle bu eylemler bir adamla ilgili ise dikkatli olun. Parasal konularda bir hayli temkinli olmalısınız. Bir teklifin çekici yönlerine bakın ve her ayrıntıyı kontrol edin. Çok güvenme veya naif olma.

Bu hafta, ailenizdeki bir kişiyi etkileyecek zor bir problemi çözmek için kendi düşüncelerinize bağlı olmak zorunda kalacaksınız. Belki de bu, kişisel ya da profesyonel yaşamını ilgilendirecektir, ancak olası nedenler çeşitli nedenlerle sınırlandırılacak ve neredeyse imkansız olacaktır. Bazı engeller sizi zorlayabilir.

Bu hafta, farklı şehirlerden ve ülkelerden insanlarla kişisel veya profesyonel toplantılar olabilir. Belki de böyle insanlar aracılığıyla hoş sürprizler veya unutulmaz duygular yaşayacaksınız. Belki aylardır görmediğiniz biri de bu hafta gelebilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Nisan Yorumu

Bu yedi gün boyunca, bir erkekle ilgili önemli bir olay nedeniyle toplanmak üzeresiniz. Belki aileden bir erkek evlenme kararı verebilir. Haftanın ikinci yarısında, neşeli haberler veya öneriler bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status