Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta bir arkadaş çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilir, önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Belki size bazı haberleri olabilir. Özel yaşantınızda ilginç ve sürprizler ile dolu bir hafta sizleri bekliyor. Artık kültürel değişimler, iş, politik veya spor etkinlikleri, romantik ilişkiler ve daha fazlası için dünyanın farklı yerlerinden insanlarla yeni tanıdıklar edinebilirsiniz. Hafta boyunca, hayatınızdaki önemli olaylar üzerinde önemli bir etki yaratabilirsiniz. Mesela yüksek toplumda ya da iş hayatında bir kişi sizi çok etkileyebilir, belki onu örnek alabilirsiniz. Bir konuda size öncü de olabilir.

Akrep burcu bu hafta sizin için önemli olan veya hala büyük önem taşıyan şeyleri kaybetme duygunuz olabilir. Ama bu aslında hayatınızda yeni şeyler için yer açmak için gerekli olan gerekli bir akışdır. Artık bazı yenilikler yapmanız, yeni başlangıçlar yaparak yeni hedefler belirlemeniz ilerlemeniz için önemli olacak. Bu hafta iç korkularınız veya endişelerinizden kaçınmak yerine yüzleşmeniz çok daha iyi olabilir. Çünkü hayatınızdaki olaylar belirli bir çizgiyi takip eder ve korku ya da güvensizlik nedeniyle durmak yerine takip edilmelidir. Hayatınızda bazı olumlu değişiklikler yedi gün içinde hissedilecek, ancak diğerleri geliştirmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyacaklar.

Bu hafta kişisel hayatınıza, işinize, mali durumunuza, sağlığınıza veya başka bir şey ile ilgili şans sizden yana olacak. Akrep kadınları yeni bir yaşam planının geliştirilmesinin başlangıcı olabilecek önemli bir toplantı ya da buluşma yaşayacaklar. Hayatınızda bir yenilik için adım atabilirsiniz. Akrep erkekleri duygusal olarak kararsız olacak ve bu da aile veya meslektaşları ile iletişimde sorunlara neden olacaktır.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, harcadığınız zaman ve paranın karşılığını alabildiğiniz sürece kendinize de zaman ayırmak hoşunuza gidecek. Tatildeyseniz, öz disiplin eksikliği ve iş için coşku sorun olmaz. Yaşamın keyfini sonuna kadar dinlenip keyifle yaşayabilir ve kolayca arkadaş ve sevgili yapabilirsiniz. Ama eğer işiniz ya da önemli sınavlarınız varsa, işi elde etmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekecektir. Ayrıntılar hakkında özensiz ve genel olarak tembel olma eğilimine dikkat edin. Aşk hayatında pozitif bir hafta sizleri bekliyor.

Perşembe günü Oğlak burcunda, 12 Temmuz Güneş Tutulması’na kadar iki hafta boyunca iç dengeyi, uyumu ve sevgiyi hissettiriyor. Bu dolunay, inisiyatif, beceriklilik, güç ve esneklik verir. Ancak, ailenizde veya yakın arkadaşlarınızla da bazı ciddi duygusal sorunlar ortaya çıkarabilir. Muhtemelen onları çok iyi koruyacak ve onlara pratik yollarla bakmak için sabır ve duygusal olgunluğa sahip olacaksınız. Sevdiklerinize yardım etmek gerekli olabilir. Büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status