Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcı projelere odaklanarak ve sevdiğiniz şeyler veya sizi en çok mutlu eden insanlara vakit ayırarak haftaya başlayabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla sevinç katabilir veya hissettiğiniz sevinci sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Venüs, Pazartesi günü Oğlak burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda yeni fikirler çıkarmayı, ilgi çekici olma, zihninizi kullanmayı ve başkalarıyla güçlü iletişim kurmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu hafta insanlar üzerinde pozitif bir etki bırakıyor olacaksınız.

Hafta ortası, zamanınız ve enerjiniz ile daha üretken ve verimli olabilirsiniz. Son dönemde inşa edilen küçük şeyleri hallederek daha fazla iş elde etmeye çalışın. Sorumluluklarınız artabilir ve yeni fırsatlar peşinde koşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde adil olmaya daha fazla ödün verebilir ve mevcut problemlere odaklanabilirsiniz. Çalışma hayatınızda insanlarla tanışabilir ve aile içerisinde de barışı korumak için çalışabilirsiniz. Hafta sonu, daha ciddi olabilirsiniz ve sizi yoğun bir şekilde ilgilendiren şeylere odaklanabilirsiniz. Ciddi meseleler vaktinizi alacak.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Önünüzdeki bir hafta boyunca aşk tecrübeleri, istikrar veya romantik bir ilişkinin artık söz ve nişan ile ciddileşmesi konuları ele alınabilir. Sevdiğiniz insanla evlilik kararı alabilirsiniz.

Hafta içi yakınlardaki ve uzaktaki insanlarla ilginç gelişmeler olacak ve yeni tanıdığınız insanlarla kısa sürede samimi olacaksınız. Bu hafta bir erkeğin evinizi ziyaret etmesini bekleyebilirsiniz. Haneden biri olabilir.

Ayrıca Bakınız: 2018 Akrep Burcu Yorumu

2017 yılının son haftasında, evinizdeki kişiler veya ailenizdeki kişilerle ilgili sırlar, dedikodular ya da entrika sizi şaşırtabilir. Evinizdeki teknik sorunlar ve ev eşyaları kazaları için dikkatli olun. Bu hafta ailenizin sorunlarını ve anlaşmazlıklarını düşünüyorsunuz, çözümünü pek bulamayacaksınız. Ancak hafta sonu tatilin keyfini çıkaracaksınız. 35 yaş üzeri akrep erkekleri akrabaları veya arkadaşlarıyla plan yaparak Yeni Yıl tatili için seyahat edebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status