Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli profesyonel işlerle uğraşmaktan kaçının ve dikkatinizi aile ve yakın akrabalarınıza çevirin. İki sorumluluk arasında denge kurmak zor olacak: iş ve aile, o zaman hangisinin sizin için daha önemli olduğunu seçin. Bu hafta birçok akrep burcu bir erkeğin alacağı ya da böyle bir kişiyle ortak bir iş ya da aile ilişkisi sayesinde olacak olan paranın tadını çıkaracak. Gelirinizde artış söz konusu olabilir. Ailenizin bir parçası olan bir adamın veya yakın arkadaş çevrenizin beklenmedik kazançlarının tadını çıkarabilirsiniz. Bu haftaki sürprizlerden biri, başka bir şehirde veya ülkede yaşayan Terazi burcu, İkizler veya Kova burcunda doğan bir kadınla ilgili olacak. Bir kadının kaybedeceği şey sizin kârınız veya başarınız olacaktır.

Akrep burcu bu hafta akrabanız ya da arkadaşınız olan genç bir kişi için beklenmeyen bir seyahatle ilgili engel ortaya çıkabilir. Akrep kadınları, bir erkeğin getireceği her türlü bilgiyi, haberi veya öneriyi dikkatlice izler. Böyle bir etkinlikle yeni bir fırsat ya da eğlenceli bir deneyim size gelecektir. Akrep erkekleri, önemli bir sorunu çözme umudunu verecek birçok olay veya toplantı yaşayacaklar.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, aileniz ve eşiniz için daha fazla kendinizi güvende hissedeceksiniz. Kamusal duygu gösterimleri ile değil, onlara ne kadar önem verdiğinizi pratik yollarla göstereceksiniz. Göreviniz yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz olabilir ya da beslenme ve rahatlık vermek olabilir. Bu, sevilen biriyle daha derin, daha ciddi duyguları paylaşmak için iyi bir zamandır. Paylaşılan sorumluluklar da dikkate alınmalıdır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2019 Yorumu

Perşembeden pazara, ilişkilere ve size neşe ve memnuniyet getiren şeylere yoğunluk ve tutku getirir. Genel olarak sevdikleriniz hakkında ama özellikle eşiniz hakkında daha derinden hissetmelisiniz. Sevgi ve şefkat arzunuz nedeniyle samimi ilişkiler için bu iyi bir zaman. Güçlü bir karmik çekimle gizemli bir fiziksel çekiciliğin tadını çıkaracaksınız. Bu hafta bekar olanlar için yeni aşkı bulma ihtimalinizi arttırır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status