Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Ağustos 2020 – 30 Ağustos 2020)

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, aceleci kararlar vermekten kaçının, sadece kendi duygularınızı takip edin veya çevrenizdeki birinin sözlerinin etkisi altında. Söz verirken veya alırken dikkatli olun. Kendiniz düşman edinmeyin.

Bu hafta boyunca, kişisel veya aile ilişkileriniz, özellikle aile içi veya mali nitelikte yanlış anlamaların ortaya çıkacağı dikkat gerektirecektir.

Tepkileriyle sizi şaşırtacak arkadaşlarla sorunlar yaşanacaktır. Herkes bir hata yapabilir veya unutabilir, değil mi?

Hafta boyunca, çoğu kişi bir sorunu çözecek veya düzenli olarak bakılan bir mülkle ilgili taahhütte bulunacaktır. Bunun bir şekilde komşularla veya kiracılarla bir ilgisi olması mümkündür.

24 Ağustos – 30 Ağustos Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, bir aile üyesine ilişkin kararlarınız hakkında çok dikkatli düşünmeniz gerekecek. Size sorulmadıysa yardım etmekten kaçının, ancak o zaman bile ne pahasına olursa olsun yardım etmeyin ve olası sonuçları dikkatlice düşünün.

Bu hafta, ebeveynlerinizle bakım veya acil ilişkilerinizi gösterir.

Akrep erkekleri bu hafta alınan bilgileri sistematik hale getirmek zorunda kalacak. Pek çok faydalı şey öğreneceksiniz, ancak aynı zamanda sahte haberlere veya mektuplara / e-postalara da konu olabilirsiniz.

Akrep kadınları kolaylıkla olumsuz (kötümser) insanların etkisi altına girerek paniğe yatkın olacaklar. Sahne arkasında manipüle edilen komplo teorilerine veya gruplarına girmekten kaçının.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status