Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta çevrenizi iyi seçin ve kişisel işlerine yabancıların girmesine izin vermeyin. Naiflik ve güven iyi niteliklerdir, ancak bu hafta herkese güvenmeniz kötü sonuçlar verebilir. Bu hafta, 35 yaşın üzerinde bir erkekle meşgul bir ilişkiye sahip olacaksınız, bu da sizden daha fazla sabır ve gelişmekte olan karmaşık durumlara uyum sağlamanızı gerektirecektir. Artık çalışmalarınızda veya kişisel yaşamınızda yararlı olabilecek bazı bilgileri bekleyebilirsiniz, ki henüz planlarınızda önemli bir rol oynamamaktadır. Bu haftanın olumsuz yönleri nelerdir ya da nelere dikkat etmeniz gerekir? Her şeyden önce, yalan söyleme ve amacın ne olduğu önemli değil, birinin size yalan söylemesine izin vermeyin. Bir “iyi” yalan şimdi bir hayal kırıklığı veya duygusal bir acıyı kurtarabilir, ancak daha sonra kişisel bir drama haline gelebilir.

Akrep burcu bu hafta mülkünüzün ve yurt içi planlarınızın gelişimi bu hafta iyi olacak. Satın alabilir veya satılabilir, inşa edebilir veya onarabilir, geliştirebilir ve iyileştirebilirsiniz. Bu hafta birçok etkinlik sizin tarafınızdan düşünülmesi için bir sebep olacak. Yaşadığınız veya çalıştığınız yerlerin etrafında, sizde farklı sorunları kışkırtacak değişiklikler ve deneyimler olacak. Cevapları gelecekte alabilirsiniz, sabırla beklemeniz gerekecek.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta kişisel gelişiminiz için araştırmalar yapabilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Bu hafta yeniliklere açık olacaksınız. Yeni bir çalışma dersi kariyerinizi ilerletmeye yardımcı olur. Bir kursa yazılabilir ya da sınava girerek kendinizi denemek isteyebilirsiniz.

Hala hayatın anlamını aradığınız bir dönemdesiniz. Seyahat için iyi bir ay. Profesyonel yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz şeyleri fark edeceksiniz. Genel duruma göz atın. Küçük detaylardan kaçının. Yaratıcı enerji, kariyerinize veya kamu imajınıza iyi yansır. Başkalarıyla çatışmalara dikkat edin. Samimi karşılaşmalar daha derin ve yoğunlukla devam eder.

Şimdi Venüs direkt, kredi başvuruları elverişli. Aydınlanma, günlük ortamınızda bir şeyle ilgili olarak gelir ve daha sonra ev ya da aile sorunları ile ilgilidir. Aile içerisinde özellikle parasal problemler bu hafta çözülebilir. Maddi endişeleriniz azalabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status