Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta özellikle hafta içi randevularınızı önceden planlamanız sizin için iyi olacak. Birini ziyaret etme ya da davet, bir toplantıya katılmak veya sevdiklerinizle bir araya gelmek mümkün olacak. Bu sayede duygusal olarak da keyifli zaman geçireceksiniz. Bu hafta para almayı ve her türlü finansal işlerle ilgilenmek için iyi bir zamandır. Hafta içinde bir çocukla veya bir gençle bir şekilde bağlantılı para alabilirsiniz. Birçoğunuz çocuklarla ilgili başarılar, bir çocuğun doğumu, doğum günü gibi kutlamalara katılabilirsiniz. Bu hafta yapacağınız önemli kararlar, yıl sonu itibarıyla hayatınızı geliştirecek. Bir hata yaptığınızı, bir kimseyi rahatsız ettiğinizi buna benzer endişelerinizi giderecek, halihazırda yaşanan olaylar ile ilgili bilgi alacaksınız.

Yeni tanıdığınız biri sizde şüphe uyandırabilir. Yeni ve ilginç insanlarla tanışacaksınız. Bu kişilere karşı ön yargınız da olabilir. Hafta boyunca, aile içinde veya seyahat, öğretiler, iş, ziyaretler nedeniyle bir akraba ile geçici bir ayrım yapılacaktır. Hafta içi Akrep kadınları için ilginç bir aşk meselesi olabilir. Çocuk sahibi olanlar veya torunlar ile ilgili verdiğiniz sözleri yapmak zorunda kalabilirsiniz.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bütün hafta boyunca kendinden emin kararlar almakta zorlanmayacaksınız. Özellikle Salı günü zirveye çıkacak duygularla güçlü ve cesur hissedebilirsiniz. Bu zor bir görevi üstlenmek için iyi bir hafta olacak. Çünkü mükemmel bir başarı şansı var. Güçlü bir rekabet çizgisi ve artırılmış çekicilik eklenecek. Ayrıca spora da başlayabilirsiniz. Bu yüksek enerji haftası çalışmak için uygundur. Bu, profesyonel veya kişisel yaşamınızda birisini etkilemek için iyi bir hafta olacak. Salı günü başlayan yeni girişimler ile özellikle yüksek bir başarı şansına sahip olabilirsiniz. Bu hayatın tüm alanları için geçerlidir, ama özellikle aşk hayatınızda şanslısınız.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelecek olan dolunay ile birlikte, ilişki hedeflerinizin aylık olarak sıfırlanmanızı ve planlı olmanızı temsil eder. Sevdiklerinize daha iyi zaman ayırmaya çalışacaksınız. Ayrıca kişisel ve profesyonel hedeflerinize dengeli ve duygusal bir bakış açısı kazandırır. Yakın ilişkilerde samimiyet artacak. Bu, yeni bir ilişki kurmak veya mevcut bir enerjiye enerji vermek için iyi bir dolunay olacak. Son zamanlardaki ilişkilerdeki gerilimin nedenleri de rahatça görülebilir.

Kişisel tutkularınızın, istek ve ihtiyaçlarınızın eşinizin duygularını nasıl etkilediğini sezgisel olarak hissedebilirsiniz. Problem çözme konusundaki dengeli yaklaşımınız, güven duygusunu arttırmak ve yeni bir başlangıç yapmak için mükemmel bir zaman yapar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status