Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizdeki kişileri de içerecek olan farklı olaylar daha fazla veya daha sık telefon görüşmelerine veya toplantılarına neden olacaktır. Hafta boyunca, finansal sorunların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Olaylar şimdi, özel durumdan bağımsız olarak daha iyi bir gelişmeyi destekleyecektir. Bu hafta için planlarınızın arzu edilen gelişimini başarabileceksiniz. Genel olarak, her olayın şimdi ilginç bir gelişme olacak. Hafta boyunca seyahate ihtiyaç olabilir veya başka bir bölgeden insanlarla ilgili beklenmedik olaylar yaşayacaksınız. Bazılarınız için, seyahatle ilgili bir şekilde kişisel veya profesyonel anlamda yeni bir şans ortaya çıkması mümkündür.

Akrep burcu bu hafta bu burçtan erkekler, bazı durumlarda romantik dostluk ya da sevgi ile ilgili olabileceği bir olay nedeniyle sevinir. Kadınlar yeni finansal fırsatları ümit edebilecekler. Ancak, her şey işinize ve mesleki becerilerinize bağlı olacaktır.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, aileniz ve eşiniz için daha fazla kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ancak, kamuya açık duygu gösterimleri ile değil, pratik yöntemlerle onlara ne kadar önem verdiğinizi gösterme eğiliminde olacaksınız. Göreviniz yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz yoluyla beslenme ve rahatlık sunmaktır. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yerine getirebilirsiniz. Paylaşılan sorumluluklar da dikkate alınmalıdır.

Perşembe ve Pazar günleri arasında gömülü duygularını ortaya çıkarır. Yoğun kişisel etkileşimler, birileri hakkında tam olarak nasıl hissettiğinizi ve sizin hakkınızda nasıl hissettiğini gösterir. Bu hisler iyi ya da kötü olsun, deneyim için daha zengin olursunuz. Herhangi bir kötü alışkanlık veya bağımlılık sebebine ulaşabilirsiniz. Bir psikolog gibi, gizemleri çözmek veya suçları ve sırları araştırmak için yüzeyin altında derinlemesine araştırma yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status