Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, işinizde çeşitli problemler ve sıkıntılarla yükümlü olacağınız bir hafta önünüzde var. Bunlar neredeyse yeni değiller, ancak bu yedi gün boyunca yeni bir gelişime sahip olabilirler ve işinizi değiştirme ve yeni bir kariyer arama isteğiniz olabilir. Devlet, bankacılık, vergi ve diğer kurumların temsilcileriyle ilişkileriniz gelişme olarak karmaşık olacaktır.

Akrep burcu bu hafta ailenizden bir erkekle ilgili taahhütleriniz olabilir ve bu daha çok onun çabalarında veya eylemlerinde desteğiniz olacaktır. Bu burçtaki genç erkekler birlikte yaşama veya evliliğin başlamasıyla ilgili konuşmalar veya kararlar için uygun zamana sahip olacaklar. İlginç veya önemli konuşmalar için bir fırsat, Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan akrabanızla olabilir.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta boyunca, size ihtiyacınız olmayan tavsiyelerde bulunma veya size ne yapmanız gerektiğini söyleme hakkına sahip olduğuna karar verecek bir arkadaşınızla olan ilişkinizde hafif bir gerginlik olacaktır. Romantik bir planda, kıskançlık, ortaklardan biri tarafından durumu veya olayları kontrol etme girişimleri ortaya çıkabilir.

Hafta sonu boyunca, hem kendi ailenizden hem de akraba çevrenizden bir çocuğun veya gencin sağlığına dikkat edin. Bunun hafif bir halsizlik olması mümkündür. Sevdiklerinize destek olmanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status