Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta sağlık konuları gündemde olabilir, bir doktora gitmeniz veya akrabanızın tıbbi tedavisine iyi bakmanız gerekir. Geçen hafta çözülmeden bırakılan ve şimdi sizin için endişe olmaya devam edecek aile sorunları olabilir. İyi olan şey, onları çözmek için daha elverişli koşulları beklemeniz gerektiğini fark etmenizdir. Bu hafta, eski fikrinizi canlandırma veya şimdiye kadar durmuş bir şeye yeni bir ivme verme şansınız olacak. Hafta içi daha önce başlamış olduğunuz bir şeyle ilgili önemli bir başarıya ulaşmayı işaret ediyor. Bu hafta, çalışmaları seyahat, ulaşım, farklı şehirlerden ya da ülkelerden insanlarla temas halinde olanlara faydalı olacaktır. Bazılarınız başka bir şehre veya yurtdışına taşınmakla ilgili yeni bir iş olasılığını düşüneceksiniz.

Akrep burcu bu hafta pek çok ödeme ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu haftaki genel eğilim finansal istikrarı sağlamak, finansal durumları çözmek, para ödemek veya almak. Olumlu trendler günlük işlerinizin çoğunu kapsayacak ve diğer her şey tamamen size bağlı olacaktır. Son dakikada bir toplantı için davet sizi şaşırtacak. Bu hafta, yaşadığınız ülkede birçoğunuz için kısa bir gezi yapılacaktır.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar kişiliğinin daha şefkatli ve misafirperver tarafını rahatlatmayı ve ifade etmeyi kolay bulmalısın. Sosyal popülerlik ve artan güzellik bu buluşma için harika bir zaman değil, aynı zamanda stresli ilişkileri düzeltmek için harika bir zamandır. Alışveriş yaparken modaya ve değere iyi bakacaksınız. Yani hediyeler, kozmetikler, mücevherler, sanat eserleri ve evinizi ya da iş yerinizi dekore edecek herhangi bir şey iyi bir yatırım olacaktır.

Cumadan pazara, duygularınızı iletmek, kutuplaşmış düşüncelerden dolayı daha zor olabilir. Karışıklık, duygusal önyargı veya basit bir anlayış eksikliği yanlış yorumlamaya, yargılama veya argümanlara yol açabilir. Dolayısıyla, hassas tartışma konularından ve müzakerelerden şu anda kaçınılması en iyisidir. Sessizce biraz zaman geçirin ya da bir akıl hocası ile duygularınız hakkında sohbet edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status