Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta parasal işlerin, mali belgelerin, yükümlülüklerin ve daha fazlasının çözümüne yönelik bir sözleşme yapmanız gerekebilir. Ya da mal mülk alımı veya satımına dair işler bu hafta oldukça zamanınızı alabilir. Maddi anlamda iyi bir hafta olacak ve beklenilen para da zamanında elinize geçecek. Maddi endişelerinizin boşuna olduğunu anlayacaksınız. Bu hafta ailenizden biri size güzel bir haber verebilir. Bu haber hem sizi hem de diğer aile fertlerini mutlu edecek.

Akrep burcu bu hafta profesyonel veya sosyal hayatınıza dair bir ilişkiniz olan biriyle hassas bir durum ortaya çıkacaktır. Arkadaş ortamınızdan biriyle de aranız açılabilir. Bu hafta, paranızı, banka kartlarınızı ve mali belgelerinizi saklamaya dikkat edin. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insan size verdiği değeri gösterecek ve daha romantik bir hafta geçirebilirsiniz. Birlikte mutlu anlarınız olabilir.

Bu hafta, uzaktan haber veya başka bir şehirde yaşayan bir kişinin ziyareti ile şaşıracaksınız. Bu yedi gün boyunca, sağlıkla ilgili bir durum ortaya çıkacaktır. Bu kişinin karakterinin özellikleri nedeniyle herhangi bir çatışma veya gerilim olmadan yardım etmeniz zor olacaktır.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta bir arkadaş, komşu veya meslektaş ile ilgili çeşitli nedenlerden dolayı ayrılık olabilir. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz veya daha fazla birbirinize tahammül etmekte zorluk çekebilirsiniz. Arkadaş ortamınız da değişebilir.

Hafta boyunca, akrep kadınları işlerinde değişiklikler yaşayabilirler ya da herhangi bir nedenle işten ayrılabilirler. Bu yeni bir kariyer fırsatını gerçekleştirmek için iyi bir zaman olacaktır. Başka bir iş fırsatını değerlendirebilir, yeni bir iş ortamında bulunabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Mayıs 2018

Bu hafta plansız da olsa seyahat için uygun bir zaman olacaktır. Akrep erkekleri beklenmedik bir şekilde başlayacak olan sorunları çözme fırsatına sahip olacaklar. Belki bir maddi bir problem de olabilir ancak çabuk çare bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status