Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Akrep burcu haftalık yorumunda bazı kararlar ve eylemler ile uğraşmak hafta başında zamanınızı alabilir. Akrep ve bir şey yapmadan önce emin olmak isteyebilir. Salı günü, Güneş para alanına giriyor ve önümüzdeki haftalarda, finansal fırsatlar ararken ve finansal güveninizi güçlendirirken, hayatınızda güvenlik ve istikrarı iyileştirirken kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Pluto, Salı günü Venüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor ve iş hayatının tadını çıkarabilir ve çalışma hayatında daha büyüleyici olabilirsiniz. Hafta ortası, hızınızı artırıp yeni fikirlere ve yeni planlara odaklanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, duygusal ihtiyaçlarınıza yönelip kendinizi destekleyebilirsiniz. Hafta sonu ise sevdiğiniz şeylerle uğraşarak, sağlıklı ve pozitif yollar deneyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta en şanslı günleri Salı, Pazar olacak. Güneş 22 Kasım‘da Güneş’in 2.evine geçiyor, Merkür’e katılmaya hazırlanıyor. Bu, önemli finansal kararlar almak için mükemmel bir zamandır. Sözleriniz başkaları tarafından dikkat çekici bulunabilir ve rekabet ortamında kendinizi çok iyi ifade edebilirsiniz. Güneş yükseleninizdeki Venüs, size şaşırtıcı derecede çekicilik kazandırır ve birçoğunuz bu periyotta gelen ilgiye uyum sağlayacaksınız. Güneş’in 12’nci evinizdeki Mars, gizlilik ve takdir konularına dikkat çekiyor, ancak bunlar akrep burcu için ikinci planda kalıyor.

20 – 26 Kasım Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Hassas ve tutucu akrep burçları mali tartışmalara katılabilirler. Bütçeleme ve para harcama konusunda tutumlu olmakla haftaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, sizin için yararlı bir zamandır, yalnızca kişisel ihtiyaçlarına hitap etmekle kalmaz, aynı zamanda değerlerinizi genişletmekte ve ilişkiler içinde değişiklikler getirmekte yararlı olmaktadır. 22 Kasım tarihine kadar, aşk hayatında yoğun duygular içerisinde olabilirsiniz.

22 Kasım günü, Güneş Akrep’den hareket ediyor ve kişisel kazançlarınızın, değerlerinizin ve eşyalarınızın 2.güneş evi olan yüksek ruhlu Yay burcuna geçiyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca, mali konularda gündeminizde olacak. Yeni fikir arayışı, kişisel kazanç akışınız, bütçenizi kontrol etme konuları gündemde olabilir. Önümüzdeki yıl için uygulanabilir bir plan hazırlayabilirsiniz.

Hafta sonu, ev hayatı önem kazanıyor. Son zamanlarda iletişim kurmadığınız bir aile bireyi ile iletişime geçebilirsiniz. 25 Kasım ve Aralık ayları arasında banka ve diğer finansal kurumlarla görüşmeleriniz olabilir. Bununla birlikte, ayrıntılar üzerinde çok sıkı durmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status