Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya tanıdıklarınızdaki çevrenizdeki insanlarla sorunları veya karmaşık ilişkileri çözmeniz gerekecek.  Aile içerisinde bir takım tatsız muhabbetler olabilir. Akrabalarınız arasında aynı ortamda bulunmak istemediğiniz kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Bazı durumlarda, böyle bir kişinin mahremiyetine müdahale etmek gerekli olabilir. Mesela çevrenizde birinin hatalarını önlemeniz gerekebilir. Çok sevdiğiniz birinin hata yapmasını engellemek sizin için önemli olacak.

Akrep burcu bu hafta genel olarak, hafta içi büyük olaylar aileniz ve evinizde gelişecektir. Bu dönem sürprizler anlamına gelmez. Muhtemelen her şey rutin günlük yaşamınızın bir parçası veya planlanmış olacaktır. Yine de, yakın geleceğiniz için önemli planlarla ilgili bazı kararlar vermeniz gerekecektir. Geleceğe dair bazı planlarınıza karışan kişiler olabilir. Bu hafta sizi çok fazla sorguya çeken kişiler de canınızı sıkabilir.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta seni aşk hayatında şaşırtabilir. Özel bir uyarı mektubu alabilir veya belirli bir süre boyunca sizi birbirine karşı stres yapan bir çatışmayı kışkırtabilirsiniz. Hafta boyunca işyerinizde çatışmaya veya tartışmalı bir duruma müdahale etmekten kaçının. Durum olumsuz olarak gelişecek ve kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ağustos 2018

Akrep erkekleri, aile içindeki kadınlarla ilişkilerinde uzlaşma aramak zorunda kalacaklar. Akrep kadınları anlaşmazlıklarına veya çatışmalarına müdahale etmemeliler. Bu durum oldukça hassastır. Akrep kadınları bir aile üyesi hakkında endişeleri olabilir: bir ortak, bir baba, bir kayınbirader, bir erkek kardeş, vb. Bu hafta bir ailenin çöküşü sizi üzebilir, büyük olasılıkla erkek tarafındaki bir akraba veya arkadaş ile görüşmeniz olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status