Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta ay burcunuzda iken haftaya başlayacaksınız. Özellikle şu an üzerinde odaklanmak istediğiniz şey için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Yeni bir şey başlatmak için en iyi zaman olmayabilir, ancak bir şey üzerinde ikinci bir şans elde etmek için iyi bir enerji olabilir. Geçmişte yarım kalan planlarınız üzerine yeniden çalışabilirsiniz. Kendinizi meşgul etmek ve ekstra enerjinizi verimli yollarla kullanmak isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kararlarınızda kendinizden daha emin hissedebilir ve daha sakin ve odaklanmış bir şekilde çalışabilir, böylece duygusal olarak daha sakin hissedebilirsiniz. Hayatınızın daha fazla istikrar ve güvenliğe ihtiyaç duyacağı alanlara odaklanabilirsiniz ve işleri düzeltmek için çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, zihniniz aktif olabilir ve birçok fikir edinebilir veya planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Çeşitli konular ve girişimlerle ilgilenebilir ve sahip olduğunuz bilgileri paylaşabilirsiniz.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta mülkünüzün veya maddi probleminizin avantajından ya da olumlu kararından faydalanacaksınız. Artık şaşırtıcı bir şekilde orijinal bir hediye veya ilginç bir yatırım fikrinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu yedi gün boyunca seyahat ediyorsanız, muhtemelen ulaşımda (gecikmeler, değişiklikler vb.) sorunlarla veya sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Belki bir seyahat planı iptal olabilir. Bu hafta, önemli seyahat kararları vermekten veya diğer yerlerden insanlara söz vermekten kaçının.

İşinizde destek alacaksınız veya bir kadınla neredeyse ideal bir ilişkiye sahip olacaksınız. Yeni iş fikirlerinizde de size destek olmaya hazır kişiler olabilir. İş görüşmelerinde de şanslı olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta, önemli ev-eksenli toplantı ve işlerden olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Birçoğu evlerinde veya ailelerinde anlamlı bir şey yapmak için yeni bir şansın ya da eşsiz bir fırsatın tadını çıkaracak. 35 yaşından büyük kadınlar, finansal olanlar da dahil olmak üzere çeşitli başarılara imza atabilecekleri güçlü bir mesleki haftaya sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status