Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta mevcut işlerini halletmek için ekstra çaba sarf edebilirsin. Yapmak istediğiniz tüm işler için önümüzdeki günlerde gereken güce sahip olacaksınız. Perşembe gününden (22 Mart 2018) itibaren Merkür gerilemesi başlıyor ve bu da Nisan ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu ile birlikte iş ve kariyer alanını etkiliyor olacak. Bu sebeple önceliğiniz elinizdeki işler ve sorumluluklarınız olacak. Salı günü (20 Mart 2018), Güneş iş alanınıza giriyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde iş ve eğitim hayatına daha çok odaklanıyor olacaksınız. Yapmanız gereken çok şey olabilir, üstesinden gelinmesi gereken çok fazla proje var. Mevcut bir projeyi bitirmek veya düzenlenmek ya da gözden geçirilmesi gereken projeler üzerinde çalışmak için iyi bir hafta olabilir. Ayrıca, daha önce yapmayı düşündüğünüz ya da daha önce yapmak için gerek zaman bulamadığınız işleri de yapabilirsiniz.

Pluto, Cuma günü (23 Mart 2018) Venüs’e sert bir şekilde vuruyor ve bir şekilde tembel ya da sıkışmış hissedebilirsiniz. Bir anda tüm işleri tamamlamaya çalışmak sizi tüketebilir. Bir süre dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Hafta ortası, konfor ve güven isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik planları araştırıyor olabilirsin. Hafta sonu boyunca, başarı ve ilerleme için büyük fikirler üzerinde çalışabilirsiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta mal mülk işlerinizin ve taahhütlerinin beklenmedik biçimde olumlu geliştiği bir hafta olacak. Bir hediye ya da satın alma olabilir, sizin için önemli bir ürünü satın alabilirsiniz. Hatta bir ev sahibi ya da araba sahibi Olabilirsiniz.

Bu hafta boşa gitmemesi gereken bir hafta olacak. Çünkü sizin için önemli olan birçok şeyi başarmak için yeterli enerjiye ve fırsata sahip olacaksınız. Artık planlarınızı önümüzdeki haftalar için hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Aile içinde gerginlikler olabilir. Özellikle sizin veya eşinizin duygusal durumundan kaynaklanan sorunlara maruz kalabilirsiniz. Düşünmeden söylenen bir sözden dolayı çok büyük yanlış anlaşılmalar olabilir. Özellikle aşk hayatında sevdiğiniz insanla aranızda ciddi bir tartışma geçebilir. Sizi yanlış anlaması yüzünden aranız açılabilir. Hakaret ve suçlamalara dikkat edin. Sevdiğin birini incitmek çok kolay, çünkü onun zayıf noktasını biliyorsun. Ama boş boğazlık yapmamaya ve yanlış kelimeler sarf etmemeye gayret edin.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Aylık Yorumu

Bu haftaki çatışmalar sadece istenmeyen durumlara neden olmakla kalmayıp, yargı ve polis müdahalesine bile ulaşabilir. Hafta içi mahkeme veya davalar için elverişsiz olacaktır. Genç Akrep kadınlarına veya yakın ve uzaktaki insanlarla ilgili önemli olaylara bağlı olarak bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status