Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisinden bir kız ya da genç bir kadınla ilgili bir olayla sizi şaşırtacaktır. Bu olay sizin için kesinlikle yararlı olacaktır. Bu kadının Yengeç, Akrep veya Balık burcu olması mümkündür. Bu hafta, mevcut finansal kaynaklarınızın farklı hareketlerini yeni gelir ve yatırım kaynakları arayışında değerlendirmek için gerekçeleriniz olacak. Geleceğe yönelik yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Birçok akrep burcu bu hafta nakit kazanç elde edecek. Bu yedi gün boyunca aldığınız bilgiler seyahat planlarınızı değiştirecek veya başka bir şehirde yaşayan bir kişiye karşı tutumunuzu değiştirecektir. Seyahatle ilgili olan veya başka bir şehirden gönderilecek belgelere veya mektuplara dikkat edin. Hafta boyunca bir hastanede tedaviye ihtiyaç duyan bir erkeğin sağlık probleminin gelişimini izleyeceksiniz.

Akrep burcu bu hafta şansınız veya keyifli deneyimleriniz, arkadaş çevrenizdekilerden daha yaşlı olabilecek bir kadınla alakalı olacaktır. Çevrenizdeki kadın ortamı, hafta boyunca gerçek başarılara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu hafta imzalamak üzere olduğunuz veya işinize yarayacağınız mali belgeler için gerekli olacaktır. 35 yaşın üzerindeki erkekler iş yerlerinde geçici zorluklar veya endişeler yaşayacaklar.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar enerjinin birikmesi sinir gerginliği, kaygı ya da değişebilir duygular olarak hissedilebilir. Değişimi veya heyecanı beklemeye başladığınızda, sinirli ve sabırsız olabilirsiniz. Değişim veya heyecan olmadan, iç geriliminiz artacaktır. Bu gerilim en iyi eksantrik, deneysel ve özgün yollarla ifade edilir. Daha esnek olun ve değişime açık olun ve kendi işinizi yapın.

Cuma günü Dolunay güçlü, cesur ve çekici ama aynı zamanda öfkeli ve sinirli hissetmenize neden olabilir. Tehlike, dürtüsel ve pervasız hareketlerin kazalara veya yaralanmalara yol açabilir. Bu agresif etki sizin işlerinizi daha doğru yapmanıza engel olur. Bu enerjiyi ele almanın anahtarı, hayal kırıklıklarına sabır, öngörü ve ılımlılıkla yaklaşmaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status