Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni fikir ve planlarınıza odaklanabilirsiniz ve zihinsel enerjinizi kullanarak yaratıcı bir şekilde haftaya başlayabilirsiniz. Pazartesi günü, para alanında yeni bir ay oluşuyor. Bu durum bütçenizi kontrol altına almanıza yardım olabilir ya da eski finansal fırsatlar tekrar gündeme gelebilir. Hayatınızdaki istikrar ve güvenliği iyileştirmeyi deneyebilirsiniz. Salı günü Satürn Oğlak burcuna giriyor ve Güneş Perşembe günü Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki haftalarda ve yıllarda, iletişim ve kendini ifade etme, kendinizi sağlıklı şekilde açıklama yollarını bulma ve zihinsel olarak disiplinli ve odaklanmış olmaya çalışmaya odaklanabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinize zaman ayırarak, kendinize rahatlık sağlayabilirsiniz. Cuma günü, Merkür gerilemesini sona erdirdiğinden para alanını etkileyecek. Son birkaç haftadır finansal konularda sıkışmış hissediyorsanız, yeni çözümler üretecek ve kazançlarınızda düzelme sağlayacaksınız. Merkür retrosu sona erdikten sonra, finansal açıdan daha güvenli hissetmek ve daha istikrarlı olmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca eğlenmek için zaman ayırabilirsiniz. Yeni etkinlikler denemek ilginizi çekecek.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi, Pazar olacak. Yeni başarılar veya birkaç ay önce başlamış olan eylemlerinizin somut sonuçlarından memnuniyet duyacaksınız. Planların pozitif ve elverişli gelişimi şimdi çeşitli koşullara veya önemli insanlardan yardıma bağlı olabilir. 2018 yılı sonrası başlayacak yeni bir fırsat da olabilir.

Bu hafta, sıcak tavırlı bir adamla olan ilişkinizde gerginlik ortaya çıkabilir. Duygusallığı hassas ruhunuzu incitecektir. Bu yedi gün boyunca, önemli bir anda size yardım edecek veya size özel bir hediye verecek bir kadın tarafından hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve partnerinize karşı anlayışlı olarak sorunların üstesinden geleceksiniz. Eşinizin size güveni artabilir ve kıskançlık yüzünden çıkan problemler son bulabilir. Aşk hayatında bu hafta huzur arayışında olacaksınız.

Artık bir arkadaşınızdan veya tanıdıklarınızdan davet veya bilgi alabilirsiniz. Ancak gerçekçi olmayan, hatta kötü amaçlı yardımlara karşı dikkatli olun. 35 yaş üstü akrep erkekleri kaba, yersiz tavır veya tepki yüzünden hayal kırıklığına uğrayacaklar. 35 yaşın üzerindeki akrep kadınları yeni ya da eski sevgiyle beklenmedik romantik ve sevecen deneyime sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status