Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta kariyer veya işinizle ilgili planlarınızı daha iyi organize etmeniz gerekecektir. Daha plânlı olmanız şart olacak. Yoksa bazı işleriniz zamanında yetişmeyerek sorunlar çıkabilir. Artık kendinizi önemli bir sözleşme imzalamaya ikna edebilirsiniz. Hafta boyunca işten, devlet kurumundan veya bankadan para almak için bir gecikme ya da engel olacaktır. Bu sebeple kendi ödemeleri biz de aksayabilir. Bir akrabanın hareketleri veya ihmalleri, ailede endişe ve gerginliğin sebebidir.

Akrep burcu bu hafta etrafınızdaki insanların hakkında beğendiğiniz her şeyi kabul etmeye zorlamayın. Yerine getirilmeyen sözler vermekten kaçının. Size yakın yaşayan insanlarla olan ilişkinizde dikkatli olun. Bu hafta, bir yanlış anlaşılma veya onlarla aceleci bir çatışmayı temsil ediyor. Genellikle, kesintili bir ilişkiyi uyumlaştırmak için uygun bir hafta geçireceksiniz.

Bu hafta geçmişteki hatalar ve hakaretler için bağışlama aramak iyi bir fikir olur. Akrep erkekleri, iyi düşünülmüş ve aksiyon veya kararlar acele etmemeleri gereken beklenmedik bir şansa veya fırsata sahip olacaktır. Akrep kadınları, aktif olarak katılmadan, daha önce başlamış olan olayların gelişimini bekleyeceklerdir.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta özellikle de Salı günü biraz daha düşünüldüğünde, kısıtlamadan kurtulmak ve otoriteye karşı isyan çıkarmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Sonuçlara dikkat etmeden kaba davranma eğilimi, hayatınızda bozulmaya veya çatışmaya yol açabilir. Bu dinamik enerjinin farkında olmanız yaratıcı buluşlara ve yeniden canlanmış bir kişisel hayata yol açabilir. Bu düzensiz enerjiyi kısıtlayamazsınız. Bu yüzden çılgın veya yaratıcı tarafınızı güvenli bir ortamda ifade etmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Eylül 2018

Çarşambadan pazara impulsif bir şekilde hareket etmekten kaçınmanıza yardımcı olacak net düşünme ve sağduyu duygusu getirir. Hevesli ve doğrudan bir iletişim stili, insanlara gerçekte ne düşündüğünüzü üzgün hissetmeden anlatmayı kolaylaştırır. Düşünceleriniz ve hedefleriniz uyumludur. Bu, hedeflerinizi hassas bir şekilde ayarlamak ve açık planlarınızı gerçekleştirmek için iyi bir zaman, hedeflerinize ulaşmak için bir strateji. Bu planları başkalarıyla tartışın çünkü iyi geribildirim ve destek alacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status