Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Ağustos 2020 – 23 Ağustos 2020)

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu  

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde eylemlerinizde çok rasyonel olmanız gereken bir hafta var. Zaten toplanmış yaşam deneyimine göre hareket etmelisiniz ve şimdi farklı olacağı gerçeğine aldanmamak için.

Hafta boyunca, arkadaş çevrenizdeki biri için zor bir durumdan bir çıkış yolu bulmakla, akrabalar arasındaki çatışmaları uzlaştırmakla ciddi sorunlarla karşılaşacaksınız.

Denemelerin, sıkıntıların ve tüm bu zor olayların doğal veya olumlu sonları olacaktır, ancak yalnızca siz veya bunlara dahil olan diğer insanlar bu hayat dersinin amacını anlarsanız.

Bu hafta boyunca geçmişinizdeki olaylarla ilgili önemli gerçekleri öğreneceksiniz veya nihayet onları olduğu gibi, gereksiz duygulara sokmadan kabul edeceksiniz. Ne deneyimlediyseniz, bırakın geçmişte kalsın.

Bazı zorluklarla veya daha fazla formaliteyle, bir belge veya bir kurum aracılığıyla para alacaksınız.

17 Ağustos – 23 Ağustos Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu  

Hafta boyunca, kişisel veya aile hayatınızla ilgili bir anlaşmazlığa düşeceğiniz bir adamla temas veya görüşme yapacaksınız.

Genel olarak bu hafta, hayatınızdaki önemli değişikliklerle ilgili gelecekteki olayların işaretlendiği zaman dönemlerinden biri olacaktır. Bu yedi gün içinde önemli kararlar verirken dikkatli olun.

Akrep kadınları, son haftalarda beklenmedik bir başarısızlık veya ayrılıkla ilişkili duygusal veya zihinsel bir krizden çıkabilecekler.

Akrep erkekleri kendilerinin veya sevdiklerinin sağlığı ile ilgili haberler bekleyeceklerdir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status