Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni iş fırsatları için araştırma yapabilir, yeni plan ve projelerinize odaklanabilirsiniz. Şu an içinde bulunduğunuz mevcut durum sizi rahatsız edebilir. Daha farklı şeyler hayal edebilirsiniz. Yeni bir gelecek planı kurabilirsiniz. İş hayatında ciddi bir değişiklik yapmanız gerekebilir. İş ya da eğitim hayatında kendi seçimleriniz önem arz edecek. Artık hak edilen şeyler başarmanız gerektiğinin farkında olacaksınız. Bir sınava girerek de bu sınavdan mutlu sonuçlar alabilirsiniz. Para konularında şanslı bir hafta olabilir.

Akrep burcu bu hafta aile içerisinde bazı görevlerinizi tamamlayabilir, ayrıca ev içerisinde tadilat ve bakım yapabilirsiniz. Yeni bir yere taşınmak ya da mal mülk alımına dar de bazı araştırmalar yapılabilir. Hafta sonu ise söz ya da düğün gibi bir kutlamaya davet alabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızı görme şansınız olabilir.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, olumlu ve geniş bir bakış açısı getiriyor. İyimserlik, bunu gelecek için plan yapmak için iyi bir zaman yapar. Ancak, yeteneklerinizi ve kaynaklarınız sizi fazla tatmin etmeyebilir. Bu hafta çok fazla risk almamaktan kaçınmanız gerektiği anlamına gelir. Kolayca dikkatinizi dağıtabilirsiniz, bu sebeple tek seferde tek bir şeye odaklanın ve küçük ayrıntılara dikkat edin. Profesyonel tavsiyelerde önemli kararlar almak veya iş görüşmeleri yapmak faydalı olabilir.

Perşembeden pazara kadar aşk hayatında sürprizler olabilir. Aşk hayatında sevildiğinizin farkına varabilirsiniz. Bekar olanlar hoşlandıkları kişi ile flört edebilirler. Yeni bir aşk söz konusu olabilir. Mutluluktan ve başarıdan sizi geri tutarak hayatınızdaki bir şeyi dönüştürmek için doğru zamanı gösterir.

Bu hafta sakin ve sabırlı kalmanıza yardımcı olacak şeyler olabilir ve her adımı metodik olarak planlayacaksınız. Bir ilişki kurmak ve uzun vadeli yatırımlar yapmak için idealdir. Tüm ilişkiler, mantıklı yaklaşımınız ve kararlı duygularınızdan yararlanabilir. Ayrıca hobilerinizden romantiğe kadar tüm yaşam alanlarına uygulanabilecek yeni bir şey denemeye teşvik ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status