Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta sevgi ve aşkın yanlış anlamaları ve sıkıntılarının temizlendiği bir haftadır. İlişkinizdeki bir dış müdahaleye, bir erkek ya da çocuk tarafından izin verilmemelidir. Bu, şu anda ilişkinizde oldukça hoş olmayan bir etkiyi yansıtabilir. Evlilik ve aile ilişkilerinde hoş olaylar ve haberler toplamaya veya deneyimlemeye varacaksınız. Bir nişan ya da düğün hakkında haberler sizi şaşırtacak. Bir akrabanın kişisel başarısı, beklenmedik çalkantıların ve dinamik telefon çağrılarının da nedeni olabilir.

Akrep burcu hafta boyunca akrabalarınız, arkadaşlarınız, komşularınız ve başkaları olabilecek kadınlarla daha fazla temas kuracaksınız. Onların aracılığıyla, durumunuz için yararlı bilgiler veya özel yardım alacaksınız.

Hafta boyunca bir telefon görüşmesi yapacaksınız veya arkadaş çevrenizden veya arkadaşlarınızdan birinden bir mektup alacaksınız. Bu sayede size iyi bir sonuç verecek bir öneri veya fikir verilebilir.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Hafta başından itibaren hızlı bir para kazanmak için istekli olabilirsiniz. Ancak, mevcut gezegensel pozisyonlar destekleyici görünmüyor. Bu yüzden yavaş ilerleyin ve kesinlikle etik olmayan herhangi bir şeyden uzak durun. İyi planlar Çarşamba günü gelişmeye başlıyor. Yeni fikirler alacağınız yeni umut ve enerji getirir. Kozmik bir yenileme gibidir

Bu hafta avantaj elde etmek için yeniliklere kendinizi açın. Perşembe günü, sosyal durumunuz, güveniniz ve parasal kazanımlarınız için pozitiftir. Bununla birlikte, çok fazla gezegensel faaliyete, aşırı enerjiye de yol açabilir. Bu da kaosa neden olabilir. Artık işinize yönelik metodolojik bir yaklaşımınız olmalı. Çünkü dikkatinizin dağılmasına rağmen odaklanmanıza yardımcı olacak. Kişisel cephede, bir şey sizi rahatsız edebilir, sizi stresli veya mutsuz bırakır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status