Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta tanıdığınız bir erkeğin ciddi sağlık sorunlarıyla ilgili olayları öğrenebileceğiniz veya izleyebileceğiniz bir hafta olacaktır. Bu olayların bazılarının gelişimi için zihinsel olarak hazır olacaksınız. Çalışmanız para veya finansal belgelerle bağlantılıysa, bu hafta, bazı durumlarda düzeltemeyeceğiniz hataları veya ihmalleri önlemek için azami derecede odaklanın. Genel olarak, hafta sizi daha profesyonel taahhütlerle yükler, ancak somut sonuçlar için beklentileriniz gerçekleşmez. Muhtemelen bu nedenle kontrolünüz dışında açıklanabilir sebepler veya koşullar olacaktır. Hafta sonu seyahat edecek olanları tahmin etmek zor olacak. Bazı erteleme ve dönüşler ve bazı beklenmeyen durumlar mümkündür.

Akrep burcu bu hafta yeni davetler alabilirsiniz. Bu haftaki güzel etkinliklerden biri bir çocuk veya bir kızla ilişki içerecek. Gelecekteki hamilelik, çocuğun doğumu ve diğerleriyle ilgili haberler veya olaylar olacaktır. Ebeveyn olanlarınız için hafta, çocuğunuzun özel bir performans göstermesi veya başarması için bir fırsat sunar.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, psişik yetenek ya da en azından, güçlü bir sezgi ve algısal yetenekler getiriyor. Sezginize göre hareket etmeli ve kötü insanlardan kaçınmalısınız. Çünkü bu hafta ani öfke patlaması olabilir ve asabi davranabilirsiniz. Negatif enerjilerin genel refahınız üzerinde güçlü bir etkisi olacaktır. Bu, sanat ya da yaratıcı bir şeyler yapmak için iyi bir zaman olur. İlişkiler şefkatli ve ruhsal niteliklerinden faydalanacaktır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ocak 2019

Perşembe-Pazar arası, düşünceleriniz ve konuşmalarınız daha derin ve daha yoğunlaşıyor. Daha ciddi veya gizemli konular dikkatinizi çekecektir. Bu nedenle çalışma ve araştırma için iyi bir zamandır. Zihninizin delici ve nüfuz edici doğası sırları ve çizimleri açığa çıkarabilir. İlişkilerde baskın olsanız da, çok baskıcı ve çok ikna edici görüneceksiniz. İyilik istemek ve kendinizi tanıtmak için iyi bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status