Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta ev ya da aile sorunlarınızda daha ciddi bir şekilde ilgilenmeniz gereken bir hafta olacak. Bazı gecikmeler veya aksilikler yüzünden planlarınız aksayabilir. Bu hafta yer değiştirme ve ev ile ilgili değişiklikler için uygun bir hafta olacaktır. Hafta içi size iyimserlik kazandıracak ve kişisel gelişim için önemli olan daha fazla enerji verecek birçok ilginç fırsat ve deneyim sağlayacaktır. Yeni temaslar yeni fırsatlar açacak, bilginizi zenginleştirecek, hayatınızı bir şekilde değiştirecek kişiler hayatınıza girebilir. Şimdi düşmanlarınıza karşı daha toleranslı olacaksınız ve onların entrikalarına veya kötü niyetli yorumlarına fazla önem vermeyeceksiniz.

Akrep burcu bu hafta maddi konularda kontrollü harcamalar yapmalısınız. Özellikle günlük bütçenizde, aile bütçenize gereksiz yere zarar veren daha büyük bir harcama yapmanız söz konusu olabilir. Finansal faydalar büyük olasılıkla mümkün, ancak kararlarınızda daha fazla pratiklikten faydalanacaktır. Artık birçok akrep burcu maaş zammı, bonus ya da başka bir para ödülü kazanma, ekstra gelir ya da beklenmedik para kazanma hakkında bilgi sahibi olacak. Ek gelir araştırması da yapabilirsiniz.

Hafta boyunca, kişisel yaşamında okul hayatınızdan arkadaşlarla bir toplantı yapabilir, bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonu başka bir yerden gelen biriyle ilk romantik karşılaşma ya da beklenmedik bir tanışma olabilir. Bu kişi sizi çok etkileyebilir.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu Çarşamba gününe kadar pozitif olmaya gayret etmeli, sorunların üstesinden sakinlikle gelmeye çalışmalısınız. Salı günü boğa burcundaki Yeni Ay, önümüzdeki dört hafta boyunca ego çatışması potansiyeli getiriyor. İradenizi başkalarına dayatmaya zorlamazsanız daha kolay bir zamana sahip olacaksınız. Çünkü hırslarınız diğerlerini, özellikle üstler ve sizin üzerinizdeki bazı güçleri olan insanları tehdit edebilir. Kendi iddianızı vurgulamak isteyebilir ve gerçekten neyi başarmaya çalıştığınızı düşünmeniz gerekebilir ve bu sizin için en iyi seçeneği belirmeye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, bu yeni ay cömert ve iyimser bir etkiye sahiptir. Böylece, kendiniz ve başkaları için çok iyi bir şey yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra net düşünme, iyi yargı ve organizasyon becerileri gerektiren her şey için mükemmeldir. Artan konsantrasyon ve iyi bir hafızadan da yararlanarak araştırmalar yapabilirsiniz. İş anlaşmaları, sözleşmeler imzalamak ya da müzakerelere girmek için ideal bir zaman olmaktan yanadır. Uzun vadeli yatırımlar ve gayrimenkuller özellikle bu hafta yolunda olabilir. Uzun menzilli planlar yapmak, sağduyu ve pratiklikten dolayı şimdi iyi bir fikirdir. Başkalarıyla kolayca iletişim kurabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status