Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta haftanın konfor bölgesi dışına çıkmaya ve yeni ve farklı bir şekilde Akrep’e katılmaya istekli olan haftaya başlayabilir ve yaşamınız için üzerinde çalışmak istediğiniz değişikliklere odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, kendinize zaman ayırıp, planları kendi başınıza düşünmek ya da yansıtmak isteyebilirsiniz. Ay, haftanın ilerleyen saatlerinde sizin işaretinizdedir ve cumartesi günü yeni bir ay meydana gelir. Yeni bir başlangıç, yeni bir proje veya girişim, yeni bir fırsat arayışınız ve yeni bir fırsat elde etmek için harika bir zaman olabilir. şansınız varken sahip olduğunuz enerji ve coşkuyu kaçırmayın! Hükümdarı Pluto Pazar günü Mars’a şiddetle çarpıyor ve kolayca hayal kırıklığına uğrayabilir ve enerji için bir çıkışa ihtiyaç duyarsınız.

Akrep için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma, Cumartesi olacak. Haftaya enerjik bir şekilde başlayıp, yine aynı enerji ile bitiriyor olacaksınız. Bu hafta hayatınızda meydana gelen değişiklikler ve yeniliklere çok daha rahat bir şekilde odaklanma imkanınız olacak. Özellikle kariyer alanında yeni projelere açık olacaksınız. Yeni bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz. Akrep burcu aşk hayatında bu hafta özellikle hafta sonu yeni ay ile birlikte ilişkisi olanlar evlilik kararı alabilirler. Aileler tanışabilir ya da nişan konuşulabilir. Bekar olanlar ise yeni bir aşkın temellerini atabilirler.

13 – 19 Kasım Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Arkadaşlarınız ile bu hafta çok verimli zaman geçirebilir, onlar ile eski anılarınızı konuşabilir ve geçmişi yad edebilirsiniz. Ana tema sizin çevrenizde oynayacak, ihtiyaçlarınızı, ilişkilerinizi ve kendi imajınızı bir şekilde değiştiriyor. Sosyal çevrenize bu hafta odaklanmak isteyeceksiniz. Mali açıklamalara ve sevdiklerinizle görüşlerini ifade etmenin zor olacağı için 13 Kasım ila 15 Kasım günleri arasında odaklanmaya devam edin. Şans oyunları oynamaktan çekinmeyin veya riskli spekülasyonlara kapılmayın. 15-19 Kasım tarihleri arasında ayrıntılar, iş ilişkileri ve sahne arkasında faaliyetler üzerinde yoğunlaşacaksınız. 16-18 Kasım arası ilişkilerinizde ve arkadaşlıklarınızda kaybedilen zamanı telafi edeceksiniz. Sevgiye, aşık olmak, farklılıkları gidermek ve iyi vakit geçirmek için bir zaman olacak.

Akrep burcunda 18.yeni ay güneş, 1.güneş eviniz olan Akrep’de olacak. Akrepler için muhteşem bir başlangıç olacak! 1.evinizdeki, ikinizdeki Venüs’ün ve yardımsever Jüpiter’in iki yararı ile 2018‘de şanslı ve gelecek vaat eden bir yıl olacak. İkna edici cazibenizi ve yaratıcılığınızı ifade etmek için yılın özel bir dönemidir. Kendi imajınızı değiştirin, etkileyici ve baştan çıkarıcı görünebilirsiniz. Jüpiter sayesinde kişisel ve ruhsal gelişmeler de umut verici olacak. Bununla birlikte, işyerinde beklenmedik değişiklikler veya sağlık endişeleri ile baskı hissettiğinizde, senkronize edilmeme ve duygusal tepki verme eğilimi olabilir. Farklı durumlara uyum sağlamaya, rahatlamayı öğrenmeye ve dinlenmeye çalışın. Dünyanızı daha iyi aydınlatacak, özgüven gösterecek ve değerli ilişkileri çekeceksiniz.

18-21 Kasım tarihleri arasında ateşli Mars gezegeninizdeki enerjiyi egzersiz yoluyla bir çeşit fiziksel hareketlilik olacak. Duygusal yönden bazı karmaşık düşünceler içerisinde olabilirsiniz.  Komşular, akrabalar ve otorite figürleriyle çatışma içine girmekten kaçının. Dikkatli konuşmalar yapın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status