Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta seyahatle ilgili tartışmalı veya çelişen durumların veya başka bir yerleşim yerinde yaşayan insanların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. İkinci durumda, akrabalarınız olacaklar veya ailenizle biraz bağlantı kuracaklar. Bu haftaki aile gezileri daha sofistike ve stresli olacak. Hafta boyunca, tanıdığınız bir kişi veya bir kamu çalışanı için bir sağlık sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ne yazık ki, bu aşamada onun durumu hakkında iyi haber yok. Bu hafta, geçmişinizdeki planlara, fikirlere ya da ilişkilere bakmak zorunda kalacaksınız. Bu da artık bir gelişme şansına sahip olacak, size bazı faydalar ya da keyifli deneyimler kazandıracak. Daha önce uğraştığınız ama başarısız olan ya da kaybolmuş olan şeyler artık gelişim, ilerleme ve başarı için uygun bir zamana sahip olacak.

Akrep burcu bu hafta bugüne kadar elde ettiğiniz şeyleri muhafaza ederseniz, artık kolaylıkla devam edebileceksiniz. Yarım kalan işleri başarı ile tamamlamanız olasıdır. Bir bütün olarak hafta, size endişe ve gerginlik yaratan sorunları ya da ilişkileri çözmek için elverişli olacaktır. Aslında, şimdi çok az abartılı şeyler olduğunu ve durumun (ne olursa olsun) çok daha az dramatik olduğunu göreceksiniz.

Bu yedi gün boyunca, genç bir adam hakkında haberler ya da bir telefon konuşması yüzünden üzgün ya da hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Bir erkekten para için bekliyorsanız, muhtemelen bir gecikme ya da diğer engeller olacaktır. 35 yaşın altındaki akrep erkekleri, bir belge ya da teklifle ilgili zorluk ya da reddediş nedeniyle hüsrana uğrayacaktır.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya, geçmişte bıraktığınız zor projelerin üstesinden gelmek için iyi bir zaman olmalı. Güvenle ilerlemeye devam edebilirsiniz ve bu yeni projeler başlatmak için özellikle iyi bir zamandır. Doğrudan bir tutum ya da kendi kendine iddialı olma, üstünleri ve güçlü adamları etkilemek için iyi zamandır. Kişisel ilişkiler, özellikle samimi bir doğadan olanlar, ekstra sıcaklık, çekicilik ve karizmadan faydalanacak.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden pazara kadar umut, cömertlik ve toplum ruhunu getirir. Gerçeği aramak için manevi bir arayış içinde olabilirsiniz. Bu hafta fakir, hasta ve muhtaçlığı görmezden gelmek daha zor olacaktır. Kişisel değer sisteminiz ya da ahlakınız daha yüksek bir standarda ulaştıkça, başkalarına yardım etmenin başkalarına büyük bir memnuniyet getirdiğini göreceksiniz. Ama aynı zamanda, egonuzu veya maddi mülkünüzü feda etmenize gerek kalmadan hayallerinizi başarı için de takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status