Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta fikirleriniz doğrultusunda plan program yapabilir ve sorumluluklarınızı sırasıyla yerine getirebilirsiniz. Eğitim ya da iş hayatında ihtiyacınız olan bilgileri toplamaya odaklanabilirsiniz ve kısa vadeli planlarınızı ilerletmek için çalışabilirsiniz. Hafta ortası, evdeki ve ailenizle ilgili konular önemli olacak. Perşembe günü özellikle evinizdeki ve ailenizde alanındaki güneş tutulmasıyla aile içerisindeki sorunlara odaklanabilirsiniz. Yaşam durumunuzu iyileştirebilir veya evinizde iyileşmeler yapabilir, aileyle daha fazla vakit geçirebilir, destek sisteminizi genişletebilirsiniz. Kendinize rahatlık katabilir ve kendinizi ruhsal olarak güçlendirebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiğiniz şeyleri yapmak isteyebilirsiniz. Veya sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için plan yaparak, onlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür aşk hayatı ve sevgi alanına giriyor. Güneş Pazar günü ona katılıyor, dolayısıyla önümüzdeki haftalarda yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanarak yaratıcı enerjinizi kullanabilirsiniz. Daha eğlenceli ve pozitif olabilirsiniz. Hafta sonu, hafta boyunca almadığınız projeleri ele alıp ertelenen işleri tamamlayabilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta akrabalarınızla (çoğunlukla erkeklerle ilgili) planlanmamış veya beklenmedik olaylar yaşanabilir. Muhtemelen kişisel yaşamlarıyla (sevgi, evlilik, çalışma) bağlantı kuracak ve sizi bir şekilde etkileyeceklerdir. Bir planda değişiklikler olması mümkündür.

Hafta boyunca ailenizdeki bir kadınla olan olayların, toplantıların veya sohbetlerin sonuçlarını bekleyebilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, komşunuz veya arkadaşınız olan bir kişiyle ilgili önemli bir etkinliğe katılacaksınız. Bu hafta hoş bir sürpriz bekleyebilirsiniz. Çoğu durumda, para, finansal belgeler, kredi, kar ile bağlantıları olacak. Bazılarınız daha iyi bir pazarlık yapma fırsatına sahip olacak. Daha iyi bir anlaşma veya daha fazla satış, ticari işle uğraşanlar tarafından yapılabilir.

Genellikle bu hafta yeni arkadaşlıklar kurmak için ilginç fırsatlar olacak. Daha sosyal olabilirsiniz. Mahkeme veya dava içindeyseniz, olumlu bir gelişme bekleyin. Aşk hayatınız bu hafta çok ilginç olabilir. Bekar olanlar bu hafta aşk hayatlarında şanslı olabilirler. Yeni bir ilişkinin temelleri atılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status